Якість паркету У зовсім недавній час паркет з-за великої поширеності мав досить низьку ціну. Його мостили, де тільки можна було: в звичайних квартирах, офісах, навчальних закладах.

Зараз же ситуація прямо протилежна.

На сьогоднішній день паркет значно додав у ціні, і, в світлі ремонтних робіт займає перші місця. Зате можна не сумніватися, що цей предмет інтер'єру буде довготривалим. Тому, якісний паркет – вельми цікавить передбачуваного замовника, але створює йому додатковий головний біль. Поширеність паркету привела до появи на ринку, крім великих компаній, велика кількість маленьких, які не особливо думають про стандарти якості що випускається підлогового покриття.

Ситуація з паркетом на ринку

Сучасний паркетний ринок Росії надає різноманітні варіанти. Попит на вітчизняний продукт є навіть з-за кордону, при чому експорт все росте і росте. Але, закордонний покупець занадто вимогливий, і абиякий паркет купувати не буде. З цієї причини за кордон імпортується найбільш високоякісний продукт, який виробляють великі підприємства з високим стандартам якості.

Якість паркету
Якість паркету

На наших ринках доводиться задовольнятися паркетом не надто хорошої якості. Дане підлогове покриття не зовсім відповідає всім технології виробництва і зберігання, сировину, найчастіше, використовують так само низької якості.

Виробництво паркету в Росії

Для того, щоб зробити хороший паркет, необхідно, в першу чергу, правильно підготувати і заготовити головний матеріал - деревину. Процес виготовлення складається з декількох етапів:

  • вирубка дерев в зимовий час. Така пора року обрана з-за мінімального руху соків в стовбурі дерева;
  • природна сушка сировини;
  • примусова сушка деревини під паркет.
  • Якість паркету
    І тільки після всіх трьох етапів можна починати виготовляти паркет. Для досягнення високої якості використовується високоточне обладнання із залученням висококласних фахівців. На дрібних підприємствах найчастіше використовують крадену деревину і «шпарять» дощечки, що видаються за паркет з порушенням всіх стандартів. Такий продукт годиться використовувати тільки як «дрова».

    Тому, роблячи вибір, варто орієнтуватися не на гаманець, а на якість продукції, що безсумнівно виллється згодом у зекономлені нерви і гроші.