Спорудження та планування соляних приміщень Гімалайська сіль має цікаві властивості. Це підтверджено багатьма науковими дослідженнями. Нещодавно в Лондоні видавництво Спрінгер опублікувало результати, отримані працівниками інституту Аллахабад.

Лікар Прадіп Кумар Раі в процесі дослідження підтвердив, що гімалайська сіль містить найкращу концентрацію калію та інших хімічних компонентів для людського організму, найголовніше - ця сіль власним будовою повністю повторює будову людського організму людей.

Використовуючи www.frametech.ru в даний час можна побудувати міцну і надійну будівлю. Соляні приміщення з особливим цілющим кліматом тримають лідерські позиції в лікуванні хронічних хвороб.

Тому, в даний час спелеокамери і галокамери застосовується в різних санаторіях т будинках відпочинку: соляна печера Хевра-Кунха в пакистанській провінції Пенджаб, Солотвино, Рогинцы (Україна), Березники (Російська Федерація), Сольцбад (Австрія), Скоп'є (Македонія), Сігет (Румунія).

Будівельна фірма «BAS» , вивчивши наукові дослідження в плані доказової медицини і багаторічного досвіду попередніх поколінь, будує соляні приміщення, до складу яких включено лише гімалайська сіль.

Спорудження та планування соляних приміщень
В лікуванні і профілактиці гімалайська сіль здатна використовуватися індивідуально, або в сукупності з іншими видами реабілітації.

Галокамера формує унікальний інтер'єр в житловому приміщенні: гімалайська рожева сіль, з допомогою якої будуть проходити промені натурального та штучного світла, заграє різними фарбами.

Одним з основних плюсів вважається те, що галокамера може бути використана як окремий кабінет, або в ігрових цілях.