Kress будь-яку справу по плечу Електроінструменти Kress у Росії відомі не перший рік, і за цей час заслужили таку популярність, що деяким можна присвоювати звання «народний». Наочне тому підтвердження — легендарний легкий перфоратор Kress 600 PSE, попит на який з роками не падає.

Але не тільки він у пошані, інші види www.postroil.com теж на полицях не залежуються — марка Kress міцно асоціюється з традиційним німецьким якістю, що означає високу надійність, серйозний ресурс і продуману ергономіку.

Виробляють Kress виключно в Європі, на заводах в Німеччині (в місті Бизинген) і Швейцарії (Ват-твиль). Застосування найбільш сучасних методів і засобів виробництва і контролю дозволяє випускати електроінструмент високої якості у великих обсягах, незважаючи на порівняно невелику кількість персоналу.

Постійним читачам журналу «Все для будівництва і ремонту» історія походження цього інструменту вже відома. В 1928 році в Німеччині Крістіан Крес заснував фірму по виробництву електродвигунів для пральних машин під назвою Kress-elektrik GmbH Co. KG Elektromotorenfabrik. У 60-х роках виробництво розширилося і в асортименті з'явився електроінструмент — багатофункціональна дриль. Через кілька років до неї додалися лобзики, шліфувальні машини та пили.

Зараз www.postroil.com в стані запропонувати користувачам інструмент на будь-який смак і для будь-яких завдань. В асортименті є все, що тільки може знадобитися, — дрилі, перфоратори, шуруповерти, лобзики, шліфувальні машини всіх видів (відрізні та полірувальні, плоскі і дельтовидні, орбітальні та стрічкові), фрезери, технічні електрофени, пилососи, різноманітні пили та багато-багато іншого.

Крім того, випускається широка гама акумуляторного інструменту — далеко не кожен виробник здатний похвалитися таким різноманіттям. Варто відзначити, що Kress не виробляє побутовий інструмент, проте чимало користувачів воліють використовувати професійну техніку цієї марки навіть для «разових» робіт.

З весни 2000 року офіційним представником фірми Kress в Росії є компанія «Внештехконтракт» — один з лідерів на оптовому ринку інструменту Росії та країн СНД. Зі складу фірми можна придбати будь-яку техніку Kress. Крім того, регулярно проводяться навчальні семінари, присвячені експлуатації та ремонту, так що і гарантійне і післягарантійне обслуговування (до речі, їм забезпечується весь куплений в «Внештехконтракте» www.postroil.com) проводиться швидко і якісно.

У 2003 році Kress відзначив 75-річний ювілей. Заходи, присвячені цій знаменній події, що відбулися 22-24 травня на заводах в Бизингене і Ваттвиле. На них були присутні представники фірм-дилерів Kress зі всього світу.

У нинішньому році — знову ювілей. Цього разу відзначається 5-річчя співпраці Kress з «Внештех-контрактом». На честь цієї події компанія Kress випустила ювілейну серію електроінструменту, в яку увійшли найбільш популярні моделі в спеціальній комплектації і за спеціальною ціною. Паралельно для покупців була оголошена спеціальна акція з розіграшем цінних призів, яка проходила з травня по вересень включно.
Оголосимо весь список «ювілярів», для зручності розбивши його на групи.

ДРИЛІ І ШУРУПОВЕРТИ

Цей дуже популярний клас www.postroil.com представлений п'ятьма різними машинами. Перша — Kress SBLR 2250, реверсивна ударний дриль з системою електронного керування (обороти регулюють курком) і швидкозатискний двухмуфтовым патроном. Друга — 450 ВМЕ, легка і компактна, але при цьому досить потужна (450 Вт при вазі 1,1 кг). Функції свердління з ударом і реверсу немає, ця модель призначена для великих обсягів робіт з свердління отворів малого та середнього діаметру в деревині, металі та інших матеріалах, що не потребують ударного впливу. Третя — Kress 500 BS. Вона трохи могутніше 450 BME і оснащена реверсом, так що застосовна і в якості шуруповерта. Ще одна відмінність — знімний мережевий кабель (це характерна риса багатьох інструментів Kress).

У число ювілейних моделей входить також Kress 505 TBS Set — мережевий шупуповерт для роботи з гіпсокартоном. Серед його особливостей — відносно невеликий крутний момент, завдяки чому він не «утапливает» головки шурупів, але разом з тим цілком впевнено «заганяє» в деревину саморізи діаметром до 5 мм

Завершує ряд акумуляторний www.postroil.com ABS 132 Set. Він укомплектований двома 13,2-вольтовими батареями ємністю 1,5 А-год, має високий крутний момент (53 Н-м) з великою кількістю ступенів регулювання (21 позиція), автоматичне блокування шпинделя і годинний зарядний пристрій.
У комплекті з кожною з перерахованих моделей постачаються і необхідні витратні матеріали. Для SBLR 2250 450 ВМЕ — свердла (в першому випадку— з бетону, у другому — по металу); для інших — набір шуруповертных біт; а для ABS 132 Set — ще й зручний пластиковий кейс Klick-Box. Роздрібна ціна — відповідно 2232/ 2302/ 3104/ 3906/ 4848 руб.

ПЕРФОРАТОРИ

Тут теж чимало пропозицій — п'ять різних по виду і характеристик моделей. Перші дві (Kress 750 PSE і 700 PSE) — з вертикальним розташуванням двигуна, потужністю 750 і 700 Вт відповідно, трьома режимами роботи і реверсом. До них, крім додаткової рукоятки і обмежувача глибини буріння, пропонується також пластиковий кейс (все той же фірмовий Klick-Box), атак ж набір буров «ходового» діаметра. (Докладний опис цих моделей наведено в тематичному огляді цього випуску). Стоять вони в роздріб відповідно 6801/ 5895 руб.

Наступні три (1050 PXC Set/ 800 PMX Set/ 550 PH) — з «класичним» (горизонтальним) розміщенням двигуна. Перші два мають двошвидкісний редуктор і знімний мережевий кабель. Вони укомплектовані швидкозатискний патрон з відповідним перехідником і набором буров. Kress 550 PH — машина напівпрофесійного класу, легка і компактна; поставляється в комплекті з набором буров. Роздрібна вартість — відповідно 7813/ 6941/ 4081 руб.

ШЛІФУВАЛЬНІ МАШИНИ

Перший із запропонованих варіантів — www.postroil.com Kress WS 1000. Модель відноситься до класу одноручных «болгарок» і розрахована на роботу з колами діаметром 125 мм У числі переваг: компактний і при цьому потужний мотор серії MAXX-Power з броньованими обмотками, виготовлена з алюмінієвого сплаву редукторна коробка і зручний для захоплення вузький корпус двигуна. Разом з машиною користувач отримує два відрізних кола по металу і один — по каменю, а також «обов'язкові» додаткову рукоятку і ключ.

Другий варіант — плоскошліфувальна машина Kress CRS 6165 A. Про неї теж можна розповісти чимало цікавого. Наприклад, її підошва виготовлена з магнієвого сплаву, що покращує відведення тепла. Наждачний папір кріпиться за допомогою «липучки» або спеціальних скоб. Природно, є вбудована система пиловидалення зі збором в мішок. Мережевий кабель — знімний. Додатково пропонується набір «шкурок» різної зернистості.
Стоять машини в роздрібній продажу відповідно 2930 і 3034 руб.

ЛОБЗИКИ

Ця група складається з двох моделей — Kress ST 500 E/ ST 420 E. Один від одного вони відрізняються потужністю (500/ 420 Вт) і глибиною різання (до 80/ 70 мм у деревині і до 5/ 4 мм в металі). Є ще одна відмінність: у 500-го амплітуду маятникового ходу можна регулювати (а при необхідності і повністю відключити), тоді як у 420-го «маятник» включений завжди. Ювілейна комплектація відрізняється від звичайної наявністю пиляльних полотен для деревини та металу. Крім того, ST 500 E продається в кейсі. Роздрібна ціна — 3034/ 2372 руб.

А якщо вам потрібні якісні та недорогі труби polypipes.ru замовити їх можна на сайті polypipes.ru. У цьому інтернет магазині величезний вибір труб, тому ви напевно знайдете що шукали.