Що таке вологостійка фанера Спробуємо серед цього величезного розмаїття знайти такий матеріал, який би був найбільш універсальним.

Таким матеріалом є вологостійка фанера. Її можна використовувати як для вирівнювання стіни, так і для створення якого-небудь унікального предмета інтер'єру (наприклад, меблі).

Характеристики

Властивості цієї фанери дозволяють використовувати її де завгодно і навіть там, де вологість набагато більше звичайного, при цьому на ній ніколи не оселиться цвіль або грибок. Тому нерідко її використовують для підлог, що дуже зручно, адже фанера – гладкий матеріал.

Вологостійка фанера чудово поєднується з будь-якими іншими матеріалами, такими як пластик, бетон або металом. Все це дозволить вам повну силу проявити свої дизайнерські здібності. Часто вологостійку фанеру можна зустріти у вигляді перегородок в поїздах, автобусах.

Вологостійку фанеру на початковому етапі роблять як зазвичай, але потім просочують спеціальними речовинами і смолами. Також вона має одну дуже корисну властивість – міцність, що дозволяє переносити навіть дуже великі навантаження. При всьому, якість і декоративність цього матеріалу залишаються такими ж, як і у звичайної фанери.

Що таке вологостійка фанера
Що таке вологостійка фанера

Будова вологостійкої фанери

При виготовленні сильно пресуються 13 (буває і більше) шарів березового шпону, потім отриманий матеріал просочують спеціальними речовинами і смолами. Тому вологостійкої фанери не страшна навіть хімія. Також можна пофарбувати акриловою фарбою торці, що виключить утворення грибка і цвілі.

У якого виробника краще купувати вологостійку фанеру

Що таке вологостійка фанера
Одним з кращих виробників вологостійкої фанери – компанія СВЕЗА. У цього виробника завжди великий вибір розмірів і форм, ціни у нього теж дуже вигідні. Якість йде на вищому рівні. При цьому не обов'язково приїжджати прямо на завод, продукцію можна замовити доставку по всій Росії і СНД. Вартість замовлення залежить від товщини і кількості замовлених листів.

Вологостійка фанера – улюблений матеріал у багатьох будівельників, адже при її невеликою ціною ми отримуємо відмінну якість матеріалу, який до того ж ще й дуже універсальний, надійний.