Водонагрівачі електричні малі AUSTRIA EMAIL KDO Періоди відсутності гарячої води в міських квартирах, не кажучи вже про заміських будинках і дачах, завжди спричиняють незручності: відсутність душа в спекотні дні, немитий посуд і пр., що в підсумку зводиться до «дідівським способом» гігієни - поливання окропом з ковшика...

А адже все вирішується просто - варто лише встановити водонагрівач. Малі бойлери серій KDO і KDU саме для того і створені, щоб забезпечити більш комфортне миття посуду, рук або навіть невеликий душ.

Водонагрівачі підключаються до www.postroil.com за допомогою мережевого кабелю з вилкою і можуть легко встановлюватися в будь-яких місцях (серію KDU встановлюють під раковиною, а водонагрівачі серії KDO - зверху). Невеликі розміри і сучасний дизайн гармонійно вписують їх у будь-який інтер'єр.

Панель управління проста у використанні і забезпечує плавне регулювання температури води в межах від 8 до 85 градусів Цельсія. До того ж передбачена можливість додатково встановити регулятори споживання електроенергії і температури для завдання економічного режиму і режиму захисту від замерзання, а також індикатор роботи.

www.postroil.com мають підвищений захист від корозії за рахунок використання емальованого внутрішнього резервуара і стрижневого анода, що забезпечує високу якість води і тривалий термін експлуатації.

Якщо вам потрібна megamaster.biz бо це важливий етап будівництва, я б рекомендував вам фірму "Мегамастер" - це ремонтно-будівельна служба, яка допоможе у вирішенні цього питання.