Плюси і мінуси зварювального інвертора Ресанта САЇ 160 ВТ Зварювальний інвертор Ресанта САЇ 160 ПН відноситься до класу побутового зварювального обладнання, що використовується для ручного електродугового зварювання плавкими електродами постійним струмом.

Інвертор отримав широке поширення не тільки в Пермі, але і в Пермському краї, завдяки своїм технчиеским характеристикам і особливостям. До речі, купити інвертор САЇ 160 ПН ви можете тут, в інтернет-магазині зварювального обладнання Paint-MARKET.

Плюси зварювального інвертора Ресанта САЇ 160 ВТ

Як і будь-яке інше зварювальне обладнання, зварювальний апарат САЇ 160 ПН має свої переваги та недоліки, розглянемо переваги:

 • відносно невеликі розміри - порівняно з трансформаторними моделями, інвертори значно менше, але дана модель все ж більше стандартної серії САЇ;

 • металевий корпус і пластикові бампера;

 • ручка для перенесення та окремі петлі для ременя;

 • примусова повітряна система охолодження;

 • розширена і точна настройка сили зварювального струму за рахунок наявності окремої ручки для регулювання форсажу дуги та електронного дисплея;

 • функції швидкого старту (HOT START), форсаж дуги (ARC FORCE) і антизалипания електродів (ANTISTICK);

 • обслуговування - кількості сервісних центрів Ресанта можна просто позаздрити, практично в кожному більш-менш великому місті є свій сервісний центр. Якщо сервісного центру від виробника немає, вистачає майстрів, які без праці полагодять Вам апарат за мінімальну ціну, майстри, звичайно, варто пошукати;
 • Варто виділити той факт, що апарат відноситься до побутового класу зварювального обладнання, а значить, не рекомендується використовувати його на будівельних майданчиках і на роботах, де зварювальний цикл тривалий. Апарат відмінно підійде для роботи на дачі, присадибній ділянці або в гаражі, де напруга іноді просядает до 140В (серія ПН якраз розрахована на роботу в мережах зі зниженим напругою).

  Недоліки зварювального апарату

  Що стосується недоліків, варто звичайно виділити його клас - це побутовий зварювальний апарат, він не призначений для підвищених навантажень і тривалої роботи. Також варто відзначити максимальну силу струму, в більшості випадків 160А недостатньо для комфортної зварювання, так як зварювальні роботи будуть проводиться на максимальній силі струму, що в свою чергу зменшує термін служби інвертора і частіше призводить до відключень від перегріву.

  Підіб'ємо підсумок - апарат відмінно підійде для побутового використання, а також для навчання. Невибагливість до мережі дозволяє використовувати його в дачної мережі, а також від генератора середньої потужності.