Кімната для блондинки стереотипи в дизайні Іноді дуже корисно включати блондинку», блимаючи широко очима і зображуючи святу простоту. Як відомо, чоловіки не дуже люблять розумних і сильних жінок, а от білявим «душечкам» прощається багато що.

«Та що з них взяти, не дай Бог ще заплачуть»,- наївно вважають чоловіки. Цікаво, а вони знають, що для більшості дівчат це всього лише маска, надівши яку вони пробираються до своєї єдино наміченої мети? Ну, це вже питання, яке потребує детального розгляду на якому-небудь мамском або чисто дівочому форумі.

Так про що це я. Завжди було цікаво уявити кімнату справжньої білявки або дами, беззавітно увійшла в роль – напевно, це все «таке розовенькое, ось з такими маленькими штучечками, з он тими блестяшечками і, звичайно ж, з повітряним балдахіном над ліжком». Загалом, кімната чарівної принцеси.

Кімната для блондинки стереотипи в дизайні
Кімната для блондинки стереотипи в дизайні

Приклад кімнати для блондинки від одного дизайнера

Приготуйте аркуш і ручку, записуйте.

1. Йдете в магазин і скуповуєте там все рожеве;

Кімната для блондинки стереотипи в дизайні
2. Зверніть особливу увагу на предмети інтер'єру, поверхні яких прикрашені квітковими або подібними «дівчачими» візерунками;

3. Привозьте все це додому і розставляєте уздовж вільних стін;

4. Не заворачивайтесь вибором прийомів зонування та іншими дизайнерськими вишукуваннями – блондинка все одно в цьому нічого не розуміє і можна обійтися і без них. В крайньому випадку – спорудити над ліжком яку-небудь штуку, наприклад, круглу – буде «прикольненько»;

5. Попередньо пофарбуйте стіни в рожевий або світло-бежевий колір, щоб кімната виглядала ідеально гламурно.

Важливі деталі

Єдине, що особисто мене зацікавило так це ліпнина, і то тільки тому, що це тренд в дизайні 2015-2016 років. Ліпнина виконана над ліжком у вигляді тієї ж троянди і на протилежній стіні по краю передбачуваного місця для телевізора. До речі, його блондинці чомусь не подарували.

Рожева кругла ліжко додає кімнаті трохи фальші. На мій погляд, абсолютно без смаку і, тим більше, негарно. Можливо, вона і підійшла б який-небудь надмірно романтичною дівчинці 12 років, але ніяк не дорослій дівчині, нехай навіть вона блондинка з собачкою. Не рятує ліжко навіть те, що вона може трансформуватися в досить зручний диван.

Те ж можна сказати і про шафу – абсолютно стандартна річ у гламурній обгортці. Здається, що одна блондинка (дизайнер) просто посміялася над другою (господинею квартири). Самі звичайні і нічим непримітні речі вона прикрасила фальшивими і позбавленими смаку оболонками.