Сайдинг Eternit

Одним з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів Казані вважається фасадна облицювання бельгійського виробництва Кедрал (Cedral). Цей матеріал коштує значно дешевше дерев'яних панелей, але при цьому в точності повторює структуру натурального дерева.

У той же час він абсолютно безпечний для екології та здоров'я людей. Проводиться ця для облицювання вентильованих фасадів і внутрішньої обробки на заводах Eternit N. V. Ця компанія входить у великий міжнародний холдинг Etex Group, який є одним з лідерів світового ринку будматеріалів.

Казанські будівельники люблять цей матеріал за простоту в роботі, невелика вага, високу міцність і довговічність. Завдяки цьому будівництво перетворюється в доступне для будь-якого замовника захід. При цьому якість облицювання стін відповідає міжнародним стандартам.


Як проводиться фіброцементний сайдинг Кедрал


Цей матеріал почали виробляти вже більш 100 років тому. Його отримують із суміші:

- портландцементу,

- мінерального наповнювача (піску),

- натурального сполучного – волокон целюлози,

- поліпшуючих добавок,

- акрилатного фарби на водній основі, безпечного для здоров'я людей.

Всі ці матеріали змішуються в певній пропорції і формуються в дошки під високим тиском в машині Хатчика. Для затвердіння суміші фахівці компанії Eternit поміщають заготовки в автоклав. У цій печі заготовки обробляють парою під тиском 10 атмосфер і близько 200 градусів. В результаті дошки набувають стійку однорідну структуру і високу міцність. Така обробка робить облицювання стійкою до різних механічних пошкоджень.


Властивості сайдинга Eternit


Сайдинг Eternit відповідає найжорсткішим європейським стандартам якості і екологічної безпеки. Він виготовляється з натуральних матеріалів, що робить його екологічно чистим. При цьому автоклавний метод виробництва надає йому високі якісні характеристики.

- Пожежна безпека – всі матеріали, з яких складаються дошки Cedral, є негорючими. Клас пожежної небезпеки цього матеріалу – Г1.

- Стійкість до води і підвищеної вологості. Завдяки цьому матеріал не розмокає, не деформується, не тріскається від розбухання. Відсутність вологи в порах виключає заледеніння і пошкодження від льоду.

- Стійкість до низьких і високих температур.

- Стійкість до механічних пошкоджень, тиску і вітрових навантажень.

Завдяки цим властивостям фіброцементний сайдинг Кедрал є надійним і довговічним матеріалів. Термін його служби складає не менше 50 років. А стійкість кольору становить не менше 10 років. При цьому не слід фарбувати або обробляти цей матеріал. Виробник пропонує дошки, що імітують структуру натурального кедра з безліччю квітів на вибір замовника. Завдяки цьому можна підібрати оздоблення стін під будь-який колір інтер'єру або покрівлі та навколишнього ландшафту.