Срібні фрези Вітчизняному споживачеві немає потреби представляти воронезьку компанію «Енкор» - її електрообладнання під маркою «Кор-зет», оснастка для робіт по дереву, бетону і метал-iy, ручний, вимірювальний та допоміжний інструмент відомі по всій Росії.

Тут ми схожі поговоримо про пропонованих компанією Зрізах і фрезерних столах.

ФРЕЗИ

«Енкор» спеціалізується на фрез з напай-вими твердосплавними ріжучими крайками исцилиндрическими хвостовиками діаметрами 8 або 12 мм. Вони виготовляються з якісних матеріалів і характеризуються точно розрахованої геометрією різальної кромки, обробленої алмазними дисками (биття не перевищують 0,02 мм).

Дрібнозерниста і рівномірна структура твердого сплаву гарантує його стійкість до выщерблению по ріжучій кромці і, отже, відповідний рівень www.postroil.com. Широкий асортимент дозволяє не тільки «вирізати» складні і оригінальні профілі, але і використовувати просту оснащення для первинної обробки матеріалу, щоб полегшити «життя» фрез зі складним профілем або великим робочим діаметром.

В арсеналі «Енкор» - всі види пазової, кромочной, фигирейной комбінованої «расходки». Розповісти про неї докладно в межах однієї сторінки неможливо. Цікавляться ми відсилаємо до фірмового каталогу «Енкор». Він знайомить не тільки з усіма різновидами профілів пропонованої www.postroil.com, але також зі способами її застосування і зі спеціалізованою термінологією. Більше того - у каталозі наведено рекомендації по роботі з ручним фрезерною машиною.

Є фірми, які пропонують досить вузький асортимент фрез. Цей факт зазвичай свідчить про те, що даний напрям для виробника є побічним. Якість продукції в такому випадку, як правило, посередня. Широкий модельний ряд компанії «Енкор», навпаки, говорить про серйозний підхід підприємства до даного питання.

Неспеціалісту може здатися, що «наштампувати» безліч фрез із різними профілями - досить проста справа. Це не так. Для створення, балансування і заточування кожного профілю потрібно високоточне обладнання. Причому для налагодження і підтримання точності останнього використовують «інструмент другого порядку» - якийсь формотворний прототип майбутньої фрези з ретельно вивіреними параметрами.

Звідси випливає, що підприємство, «професійно» займається подібною оснащенням, повинно мати значні виробничі потужності, високотехнологічне обладнання, кваліфікований персонал і великий досвід. Все сказане повною мірою відноситься до фірми «Енкор».

Фрези цієї компанії «озброєні» імпортними твердосплавними ріжучими кромками, напаяними на корпус з допомогою сплаву на основі срібла (забезпечує довговічність), і упаковані в індивідуальні пластикові коробки. Велика частина продукції оснащена високоякісними опорними підшипниками закритого типу.
Крім окремих інструментів, в асортименті представлені і спеціалізовані набори.

НАБОРИ ФРЕЗ

Набори для виготовлення фільончастих виробів:

а) дозволяють виконувати усі операції при створенні каркасних меблів;
б) дають майстру можливість скоротити час, що витрачається на виготовлення рамкової з'єднання;
в) отримувати на фільонки шип фіксованої товщини, відповідний висоті паза, прорізаного з допомогою комбінованої рамкової фрези.

Наявність упорних підшипників полегшує створення дверей з фільонками складної конфігурації. В комплект з шести www.postroil.com додатково включені: конструкційна (для кутових з'єднань), комбінована (для зрощення щитів) і кромочная фігурна.

Фрези з наборів для декоративного застосування призначені не тільки для художньої обробки деталей меблів та інтер'єру (колон, ніжок столів і стільців), але й для виконання різних типів з'єднань, вибірки пазів і фрезерування кромок.

Для зручності www.postroil.com з шаблонами при дрібносерійному виробництві компанія «Енкор» пропонує набір копірів. Ще раз підкреслимо, що представлені набори не відображають повного асортименту фрез, вироблених фірмою. У спеціалізованому каталозі «Енкор» можна знайти інструмент для виконання будь-яких «профільних» робіт по дереву.

ФРЕЗЕРНІ СТОЛИ

Часто при роботі ручним фрезером виникає необхідність його встановлення на тверду опору. В якості прикладу наведемо використання оснастки великого діаметру - інструмент просто «виривається» з рук. У такій ситуації важко домогтися плавного ходу машини і, отже, якісного результату. Кращий вихід - обзавестися фрезерним столом.

В асортименті «Енкор» є такі пристосування. Вони називаються «Корвет 80» і «Корвет 81» і призначені для роботи з заготовками з деревини та її похідних (ДСП, МДФ). Столи не обмежують оператора використанням інструменту однієї марки - вони здатні співпрацювати з різними моделями ручних фрезерних машин. Обидва «Корвета» обладнані патрубком для підключення пилососа, покликаного збирати стружку і деревний пил.

Кожен з столів має свої особливості. 80-й, наприклад, для зручності підключення фрезера до мережі оснащений двома розетками (друга - для пилососа) і вимикачем. Його габарити - 1030x360x350 мм, а вага - 11 кг У «Корвет 81» для більш надійного кріплення ручної машини передбачена можливість нахилу кришки стола на кут 45 градусів. Крім робочої станини, у цій моделі присутній і рухлива.

Є також регульовані напрямні лінійки і притискні пристрої. Цей комплекс забезпечує виконання всього спектру фрезерувальних робіт по дереву з належною якістю. Основні характеристики 81-го «Корвета»: розміри нерухомої (рухомий) «стільниці» - 780х250 (784х310) мм; висота -850 мм; вага - 56 кг

Що стосується параметрів фрезерування, то вони визначаються технічними можливостями використовуваного вами інструменту. А якщо вам потрібно taxiairport.com.ua в аеропорту, тоді звертайтеся в компанію taxiairport.com.ua.