Штучний камінь в інтер'єрі Обробка приміщення натуральним каменем здавна користується особливим попитом. Завдяки міцності, довговічності і привабливому зовнішньому вигляду, багато хто і сьогодні воліють бачити його у себе в домі.

Однак натуральний камінь, чи то онікс, мармур або граніт — недешеве задоволення. До того ж далеко не у всіх будинках або квартирах можна втілити в життя таку обробку.

Сьогодні дизайнери всього світу вважають за краще використовувати в оформленні простору штучний аналог замість натурального каменю. Крім того, що це недорогий будівельний матеріал, так ще по своїй характеристиці не поступається природному каменю. Проводиться штучний камінь з цементного розчину і гіпсу з застосуванням спеціальних добавок і барвників. Це дозволило наділити штучне творіння самими різноманітними фактурами і забарвленнями. До того ж процедура монтажу такого каменю набагато простіше, ніж обробка натуральним матеріалом.

При виборі штучного каменю для прикраси кухонного простору необхідно пам'ятати про освітлення кімнати. Воно повинно бути насиченим і яскравим. Тільки тоді оздоблення порадує власника. Також штучний матеріал ідеально буде виглядати в просторих, світлих кімнатах. З його допомогою можна оформити барну стійку, витяжку або кухонний фартух.

Штучний камінь в інтер'єрі
Штучний камінь в інтер'єрі

Оздоблення вітальні каменем, найчастіше відбувається вибірково, наприклад, декорування каміна. Втім, можна прикрашати і різні елементи інтер'єру. У загальну концепцію приміщення чудово впишеться стелаж і журнальний столик, зроблені зі штучного каменю.

Щоб відтворити епоху середньовіччя у ванній кімнаті, потрібно розставити акценти на різних предметах. Це може бути дзеркальна поверхня, душова кабіна або умивальник. Імітація кам'яної кладки у ванній кімнаті перетворить її в розкішне приміщення.

Штучний камінь в якості обробки цілком підійде для передпокою. Особливо якщо в коридорі є сходи. Камінь для оздоблення аркових прорізів додасть кімнаті елегантність. Ефектно виглядає точкове освітлення. Воно підкреслює кожну окрему деталь інтер'єру і фактуру кладки. Для штучного каменю важлива гра тіні і світла.

В оформленні лоджії або балкона, штучний матеріал буде чудово контрастувати з кімнатними рослинами і дзеркалами. Навіть якщо виконати монтаж тільки однієї стіни, додати незвичайні завершальні штрихи, то простір перетвориться.

Штучний камінь в інтер'єрі
Штучний камінь в інтер'єрі

Все ж, незважаючи на універсальне застосування штучного каменю, його не рекомендується використовувати в вузьких, темних кімнатах. В іншому випадку приміщення буде виглядати похмурим і похмурим.