Використання штучного каменю для декорування стін Найчастіше за допомогою декоративного каменю прийнято створювати не суцільне покриття стін, такий вид обробки виглядає вже дуже масивно. Краще всього комбінувати декоративний камінь на стінах з іншими видами обробки, виділяючи певні зони і створюючи акценти.

Такий підхід додасть приміщенню більше вишуканості і натуралізму, перетворюючи сучасне приміщення в частину середньовічного замку.

Декоративний камінь на стінах має ряд незаперечних переваг:

1. Довговічність. Зроблений з пресованої мінеральної крихти, цей матеріал не тільки не поступається натуральному, але і перевершує його по довговічності. Зазвичай такий тип покриття служить багато років, головне, застосувати хороший монтажний клей, щоб обробка не відпадала.

2. Різноманітність. У продажу існують різні форми, кольори і розміри штучного каменю: особливо барвисто виглядають імітації цегли, черепашнику, граніту і т. п. Оброблена таким чином стіна буде виробляти стійкий декорирующий ефект.

3. Простота укладання. Монтаж штучного каменю проводиться дуже просто, з причини наявності плоскої тильної сторони: в цьому плані матеріал набагато зручніше натурального. При цьому дуже важливо те, що укладання каменю може проводитися практично на будь-який тип будівельного підстави, включаючи цегляні, бетонні, металеві і дерев'яні стіни.

4. Пожежна безпека. Матеріал взагалі не горить, що дає можливість прикрашати їм лицьові стіни камінів і печей. Крім цього, штучний камінь відмінно підійде для укладання стін, басейнів, саун і ванних, за рахунок хорошої гідрофобності. При цьому він не боїться цвілі, прямого сонця і значних температурних коливань.

Використання штучного каменю для декорування стін

5. Декорирующий здібності. Штучний камінь гармонійно виглядає з великим числом різновидів оздоблювальних матеріалів, включаючи деревину, штукатурку, ковані вироби: все це дозволяє йому органічно вписувати практично в будь-інтер'єрний стиль. Камінь дуже добре здатний створювати акценти на колонах, ніші, арки, каміни, окремих ділянках стіни: головне при цьому – не створювати суцільний укладання.

6. Простота догляду. Прибирання оброблених таким чином стін зазвичай зводиться до простого протирання їх за допомогою вологої ганчірки без абразиву.

Природно, в такій же ролі можна застосовувати і натуральний камінь: проте він відрізняється набагато більшою вагою, дорожнечею і більшою складністю укладки.