Радіаторна решітка - хороший спосіб декору Бувають ситуації, коли радіатори опалення порушують загальний стиль дизайну інтер'єру з-за свій зношеності або іншій стилістиці. Щоб не пускатися в дорогу заміну батарей на більш підходящі, можна застосувати спеціальні решітки, здатні значною мірою облагородити приміщення.

Найчастіше застосовуються такі види радіаторних грат:

1. З металу. Металеві короби невеликої товщини і простій конструкції не мають абсолютно ніякого впливу на експлуатаційні властивості радіаторів. Застосування тонкого металевого листа дозволяє уникнути зниження тепловіддачі, а застосовувані фарбувальні технології роблять подібні вироби дуже стильними і стійкими до вицвітання і впливу корозії. Вартість подібних решіток невелика, а монтаж досить простий. В процесі експлуатації металеві екрани можуть бути пофарбовані в будь-який потрібний відтінок.

2. З дерева. Відрізняються більшою приємністю і благородством, ніж металеві: це дозволяє створювати інтер'єри підвищеної респектабельності. Найчастіше подібні екрани виготовляються з бука або дуба, що дозволяє домогтися хорошої міцності виробів. Дуже часто подібні конструкції інтегруються з підвіконнями, при цьому розрізняються знімні і стаціонарні типи. Подібні решітки виготовляються за індивідуальним принципом, і в силу конструктивних особливостей не рекомендуються до застосування на конверторних радіаторах.

3. З МДФ. Дуже хороша альтернатива дерев'яним екранів, відрізняється більшою міцністю і меншою вартістю. До того ж, ніякі шкідливі речовини в матеріалі не присутній. Завдяки характеристикам МДФ, подібні екрани в подальшому можуть піддаватися додатковим обробкам шляхом фарбування або лакування.

Радіаторна решітка - хороший спосіб декору

4. Пластик. Сучасні технології дозволяють створювати конструкції з пластика, здатні витримувати значні температури. Візуально подібні екрани імітують металеві, однак володіють значно меншою вагою. Застосовуються не так часто, так як люди зазвичай віддають перевагу перевіреному і надійному металу. До того ж, на ринку подібної продукції досить поширені підробки з низькоякісного матеріалу, при нагріванні виділяють токсичні запахи.

Дуже поширена також комбінація, у якій використовується перфосталь та сітка з металу. Подібні вироби найчастіше застосовуються для маскування чавунних і металевих радіаторів.