Завершальний штрих або навіс для дому з полікарбонатних листів Коли-небудь такий навіс все одно доведеться зробити. У кого-то раніше навіс з'являється, у когось пізніше. Все залежить від потрібності чи непотрібності.

При тому в деяких будівельних магазинах є вже готові конструкції, які можна купити і поставити. Але якщо є відповідний майстер, а у нього є бажання і час, то навіс це можна і потрібно зробити. Його навіть власними руками можна зробити. Насправді це не так і важко, як здається.

При придбанні якісного і стильного оздоблювального матеріалу karavellagres.ru можна прочитати в Інтернеті. Навіс необхідний для того, щоб сховатися від сонця і дощу. Відмінно такий навіс може підійти для ділянки, що за містом. Вірніше, для заміського будинку.

Завершальний штрих або навіс для дому з полікарбонатних листів
Самий практичний і привабливий з усіх – це навіс з декількох полікарбонатних листів. Ясна річ, що для нього потрібні ці самі полікарбонатні листи. Такий навіс гранично міцний, добре виглядає (багата дуже забарвлення), так і цілком собі легкий. Ось звідки його просто шалена популярність серед будівельників.

Природно, перед будівництвом самого навісу слід дотримуватися прислів'я «Сім разів відміряй, один раз відріж». Загалом, робляться заміри, і точно розраховується кількість всіх необхідних аркушів. І тільки після цього варто вирушати в будівельний магазин за ними. І, до речі, крім самих листів список покупок варто поповнити рейками, трубочками з металу і різними кріпильними інструментами.

Тільки тоді, коли все куплено і заготовлено, слід починати будівництво. А якщо чогось важливого не буде (тих же трубочок), доведеться гнати в магазин і знову отоварюватися.

Основою навісу служать трубочки з металу. На 40 см. їх вбивають або вкопують у землю. Далі зміцнюють бетоном. Коли бетон повністю висохне, можна вже подумати про самому каркасі. Виглядати цей самий каркас повинен так само, як і віконна рама. Відстань між рейками - не перевищує півметра.

Тільки тоді, коли каркас повністю закінчена, на нього можна (і потрібно) вже накласти листи. Береться далі саморіз та полікарбонат прикручується до всіх поперечних рейок. Головне тут – акуратне просвердлення цих отворів. Вони не повинні вийти рваними і некрасивими. Щоб такого досягти, потрібно всього лише у дрилі виставити режим «високих обертів».

А щоб полікарбонатний лист вийшов такого розміру, який потрібен, його ріжуть ножівкою. Якщо ножівка не допомагає, то элетролобзиком. Краю – найбільш рівні та максимально гладкі. Все господарство укладається на каркас і закріплюється. Краї можна оформити фінішними рейками. Стики ретельно промащуються маскуючої сумішшю. Тільки тоді вигляд у каркаса буде закінчений.