Правила вибору ділянки під будівництво Будівництво свого www.postroil.com це мрія багатьох міських жителів. В принципі це прагнення зрозуміло, адже життя в місті прямо скажемо не «цукор» кругом машини, шум, вихлопні гази та інші забруднення і неприємності.

Загалом, людям просто хочеться жити якомога ближче до природи, і заміський будинок дає таку можливість.

Зважившись на будівництво будинку багато думають лише про конструкції майбутнього будинку та матеріалах для його будівництва, хоча спочатку потрібно проявити максимум професіоналізму, при виборі ділянки під будівництво. Ділянка повинна відповідати цілому ряду обов'язкових вимог.

По-перше, до ділянки повинна вести нормальна дорога, яка не буде перетворюватися в «кашу» від затяжних дощів та весняного танення снігів. Хороші дороги це дуже важлива складова комфортного життя.

Правила вибору ділянки під будівництво
По-друге, на ділянці повинні бути сприятливі умови для будівництва. Мова йде про ґрунтових водах і склад грунту. Перші повинні бути прийнятною глибині, а другий повинен дозволяти будувати без додаткових www.postroil.com і інших хитрувань, що вживаються при будівництві на слабких грунтах. Щоб не помилитися необхідно, зробити геологічний аналіз ділянки.

У третіх, ділянка повинен мати безпосередній доступ до комунікацій. Звичайно, у випадку з заміським будівництвом не йдеться про можливість підключення до центральної каналізації, але можливість підключення до електричних мереж та центрального водопроводу повинна бути. Крім того, не завадить і телефонний зв'язок за допомогою якої можна підключати не тільки стаціонарний телефон, але і інтернет.

В принципі це основні вимоги, яким повинен відповідати www.postroil.com хоча було б непогано, якби з нього відкривався гарний вид або щоб ділянка була поруч з магазином. Багато при виборі ділянки залежить від особистих уподобань кожного, кому хочеться будиночок посеред лісу, а кому то будинок на березі річки.