Для чого потрібен мотоблок Наявність дачної ділянки само по собі вже передбачає здійснення інтенсивних земляних робіт в саду і на грядках. Для того, щоб роботи по підготовці ґрунту під висадку рослин займала менше часу і сил, оснащення сучасного дачника є цілий ряд механізованих пристосувань, і одне з них – мотоблок.

Детальніше: Для чого потрібен мотоблок

Змінено правила розрахунків за теплопостачання Щоб знизити матеріальну навантаження, що лягла на простих споживачів, уряд України вирішив змінити правила формування тарифів на центральне теплопостачання.

Детальніше: Змінено правила розрахунків за теплопостачання

Уральський граніт Говорячи про уральському граніті, можна заявити про те, що сьогодні цей будівельний матеріал являє собою один з найбільш популярних і поширених будівельних матеріалів.

Детальніше: Уральський граніт

Диски для циркулярних пилок Будь-які теслярські роботи немислимі без дискових (циркулярних) пив. Але наявність хорошого інструменту - це тільки півсправи. Не мег неї важлива складова ефективної роботи -правильний вибір диска для них.

Детальніше: Диски для циркулярних пилок

Тепловізор що це і для чого Перший тепловізор побачив світ у тридцятих роках ХХ століття. Так що ж це за пристрій і для яких цілей його використовують?

Тепловізор, або інфрачервона камера, спеціальний пристрій, що дозволяє отримати зображення тих об'єктів, які виділяють теплове випромінювання.

Детальніше: Тепловізор що це і для чого

Металопластикові труби Prandelli Multyrama www.postroil.com Prandelli Multyrama складаються з двох шарів зшитого поліетилену, між якими прокладено шар алюмінієвої фольги, звареної встик з застосуванням лазера.

Детальніше: Металопластикові труби Prandelli Multyrama

Рекомендації по вибору змішувача для ванної Вибираючи змішувач для ванної, кожен новачок неодмінно зіткнеться з безліччю варіантів, в яких дуже легко заплутатися. Найбільш поширеною помилкою є вибір тільки за зовнішнім виглядом, без обліку технічних характеристик: у підсумку буває так, що вже встановлений сантехнічний елемент функціонує зовсім не так, як хотілося.

Детальніше: Рекомендації по вибору змішувача для ванної

Основи роботи з силіконовими герметиками Герметики з силікону відрізняються якісною пластичністю і адгезією до різних поверхонь, вони відмінно працюють при різних температурах в різних умовах, після затвердіння вони міцні, довго експлуатуються.

Детальніше: Основи роботи з силіконовими герметиками

Електричні системи Ті установки, які служать для розподілу і передачі енергії на відстані носять назву електричні системи. Визначаються вони згідно Госту. Багато енергетичні компанії працюють на підстанціях.

Детальніше: Електричні системи

Вибір кутового дивана. Тонкощі Кутові дивани – меблі практична, приваблива, функціональна та ергономічна. Але, зрозуміло, всі ці достоїнства актуальні тільки в тому випадку, якщо мова йде про якісний предмет меблювання, вибраному з особливою ретельністю.

Детальніше: Вибір кутового дивана. Тонкощі