Заміна змішувача Складно знайти людину, який би не стикався з проблемою заміни змішувача. Залишимо осторонь питання вибору, і розповімо лише про деталі процесу заміни.

Перш ніж ставити новенький, тільки що куплений змішувач, необхідно демонтувати старий.

Обов'язковий перший крок — перекриття холодної та гарячої води, щоб уникнути повені. Потім вручну відкручують декоративні екрани і з допомогою розвідного ключа викручують ексцентрики. Робити це доведеться з зусиллям, але акуратно, щоб не зірвати різьблення на фітингу. Після зняття ексцентриків потрібно очистити фітинги від будь-якого залишився у них сміття.

При роботі в банківській системі, необхідно мати roll-express.ru це зручно, безпечно і красиво. Вдома, при сантехнічних роботах, встановлюється новий змішувач в зворотному порядку, лише з додатковими діями щодо забезпечення герметичності з'єднань. Не завадить розпочати монтаж з перевірки працездатності всієї конструкції без герметиків. Всі елементи повинні закручуватися без зайвих зусиль і помітних перекосів. У разі монтажу змішувача для ванної складання виробу проводиться строго по інструкції, що додається.

Заміна змішувача
В якості герметика при установці змішувача, як правило, використовується льон або ФУМ-стрічка. Герметик необхідно дуже щільно намотати на різьбове з'єднання з вузької сторони ексцентрика. Льон після намотування не завадить додатково намазати силіконовим герметиком. При укрученні ексцентрика необхідно стежити, щоб намотаний герметик також обертався. В іншому випадку потрібно дістати ексцентрик, очистити різьблення і заново виконати ущільнення герметиком.

Зробивши кілька обертів і переконавшись, що ексцентрик пішов по різьбі, ті ж дії повторюють з другим ексцентриком. Потім за допомогою розвідного ключа обидва ексцентрика прокручують ще на кілька обертів і домагаються такого їх стану, щоб до них можна було прикрутити гайки змішувача, і змішувач при цьому був не перекошений. Після того, як підібрано оптимальне положення ексцентриків, прикручують декоративні екрани.

Тепер залишилося прикрутити сам змішувач. Зазвичай в комплект входять спеціальні прокладки, які розташовані всередині гайок, і додатково обробляти їх герметиком необов'язково. Гайки змішувача закручуються спочатку вручну, потім акуратно і по черзі (то ліва, то права) розвідним ключем. Це забезпечить рівномірне ущільнення прокладок. Якщо при перевірці працездатності зібраного змішувача виявиться протікання, потрібно підтягнути гайки або поміняти прокладки.

Процес заміни змішувача не так складний, як може здатися, якщо підійти до нього, озброївшись необхідним інструментом і знаннями.