Основи роботи з силіконовими герметиками Герметики з силікону відрізняються якісною пластичністю і адгезією до різних поверхонь, вони відмінно працюють при різних температурах в різних умовах, після затвердіння вони міцні, довго експлуатуються.

Саме саме з цієї причини їх взяли на озброєння і професіонали, і майстри – аматори. Такі герметики відмінно показали себе в різних видах будівельних робіт: при монтажі сантехніки та каналізації, склінні віконних рам, інших робота.

В продаж такі герметики які можна наті тут sherwin.pro надходять в циліндричних картриджах з конусним наконечником. Такий вид упаковки дозволяє зберігати певний час. Також картридж вдало вставляється в шприц, з якого складу для герметизації точно і дозовано подається назовні. Це дає можливість швидко і раціонально ущільнювати різні стики і шви в багатьох місцях.

Основними властивостями таких герметизуючих сумішей є:

1. Висока еластичність. Сам силікон має властивість розтягуватися і скорочуватися без руйнувань. Такі властивості успішно витримують деформування в швах, яке може виникати внаслідок температурних розширень і механічних впливів.

2. Висока міцність на розрив.

3. Широкий діапазон робочих температур нанесення і експлуатації. Сучасні силіконові герметики успішно працюють при температурах від - 50 до + 200 C°.

4. Причепливість (адгезія) до поверхонь різної шорсткості і матеріалів – пластику та кераміки, дерева та бетону і так далі.

5. Стійкість до дії миючих засобів і лаги. Також силіконовий герметик з легкістю витримує тривалий вплив випромінювання сонця і перебування на відкритому повітрі.

Основи роботи з силіконовими герметиками
Основи роботи з силіконовими герметиками

Нанесення герметиків

У разі якщо герметизируемый стик раніше вже був заповнений герметиком, перш потрібно повністю видалити старий. В цьому випадку можна застосувати спеціальний склад для видалення герметика, або зрізати його звичайним гострим різаком. Якщо старий герметик відходив від поверхні, там міг завестися грибок (особливо у вологому приміщенні). Якщо це так, то слід обов'язково обробити грибок фунгіцидними засобами. Після закінчення підготовчого процесу потрібно очистити поверхні, знежирити і ретельно висушити як мінімум півгодини. Для отримання рівного стику з боків перед нанесенням герметика проклеюється столярний скотч.

Тепер потрібно взяти картридж з герметиком і обрізати ножем носик. Вставити ємність з герметиком спеціальний пістолет – працювати без нього важко. Натискаючи на важіль пістолета, необхідно направити геретизирующую суміш в щілину так, щоб не залишалося порожнеч і щілин, а герметик слега заступив на скотч. Після операції нанесення потрібно видалити надлишки мокрим шпателем з пластику. Скотч тепер потрібно прибрати і знову сформувати шов з силікону. Верхній шар його твердне приблизно через десять хвилин, за цей час герметик можна розрівняти. Повне висихання і затвердіння відбувається протягом доби. Залишки силікону знімають ганчіркою, змоченою водою або бензином.

Заходи безпеки

При роботі з ущільнення виділяється розчинник. У процесі роботи приміщення треба добре провітрювати, щоб уникнути ураження слизових. У разі потрапляння герметика на слизову очей потрібно негайно промити їх під проточною водою.