Що являє собою акриловий вкладиш у ванну Акриловий вкладиш сьогодні займає одне з найміцніших положень в сфері реставрації поверхні старих ванн. Дана методика дозволяє за розумні гроші отримати практично новий виріб.

При цьому практично не важливо її попереднє стан і матеріал виготовлення виробу. Найчастіше, idealvann.ru використовуються для реставрації ванн чавунних. Це швидко, зручно, не вимагає значних втрат часу і витрат.

Потрібно розуміти, що встановлення такого вкладиша вимагає певних знань і навичок. Якщо ж взятися за справу, не розуміючи технології і не маючи під рукою коректного плану виконання робіт, результат може бути далеко не позитивним.

Акриловий вкладиш у ванну

Фактично, вкладиш у ванну складається з АВС пластику, а не з акрилу. При товщині 6 – 7 мм, акрил становить лише 2 міліметра, все інше – пластикова основа. Такий сировинний склад обумовлений не тільки вимогами користувача, але і викликів монтажу. Акрил – зовнішня сторін, з якою контактує вода і шкіра. Пластик – внутрішня сторона, яку потрібно буде приклеїти до старого виробу.

Що являє собою акриловий вкладиш у ванну
Що являє собою акриловий вкладиш у ванну

Виконуються вкладиші за типовими габаритами чавунних і акрилових ванн. Тому для нестандартних ванн вони не підходять. idealvann.ru можна підігнати тільки по борту, змінити глибину та ширину неможливо. Тому вибирати його потрібно дуже уважно, бажано, консультуючись з майстрами.

Метод встановлення акрилового вкладиша в ванну

Щоб встановити акрилові вкладиші в ванну, необхідно провести ряд підготовчих робіт.

 • Оббити емаль, інакше піна, на яку наклеюється вкладиш, не візьметься;

 • Потрібно звільнити борту від проклеек та кахлю, і, примірявши вкладиш, обрізати його краю за розміром ванни;

 • У вкладиші потрібно вирізати отвори для зливу і переливу;

 • Що являє собою акриловий вкладиш у ванну
 • Піну потрібно покласти по всьому периметру рівномірним шаром;

 • Отвори зливу і переливу потрібно додатково обробити по колу герметиком;

 • Поки піна і герметик не застигли, потрібно встановити вкладиш у ванну і притиснути його, для щільного прилягання.
 • Незважаючи на те, що процедура виглядає дуже просто, краще довірити її виконання майстра з досвідом.

  Плюси даного методу реставрації ванн

  Грамотно встановлені вкладиші дозволять приховати масу дефектів і вік вашої сантехніки. Крім того, вкладиші в ванну набагато дешевше, ніж інші методи реставрації. Зробіть правильний вибір, і ви не тільки заощадите на придбання нового виробу, але і швидко приведете стару в повний порядок.