Металопластикові труби Prandelli Multyrama www.postroil.com Prandelli Multyrama складаються з двох шарів зшитого поліетилену, між якими прокладено шар алюмінієвої фольги, звареної встик з застосуванням лазера.

Виготовлений за особливою технологією, виріб являє собою практично монолітну конструкцію, не расслаивающуюся ні при термічних, ні при механічних впливах. Таким чином, в Multyrama об'єднані достоїнства металевих і пластикових труб.

Зшитий поліетилен володіє високою корозійною стійкістю, тому його можна використовувати для транспортування навіть хімічно активних рідин, не кажучи про звичайної гарячої або холодної воді. Пластикові труби не схильні до електрохімічної корозії. Завдяки тому, що шорсткість внутрішньої поверхні www.postroil.com надзвичайно мала, ризик заростання перерізу через відкладення солей суттєво знижується, і пропускна здатність з часом не змінюється.

Зовнішній шар поліетилену захищає алюміній від корозії і служить додатковим теплоізолятором. Шар алюмінію зменшує коефіцієнт лінійного розширення і збільшує міцність труб. Легкість і гнучкість, створювана поліетиленом, надається поєднується з алюмінієм можливістю зберігати форму (при монтажі трас складної конфігурації не потрібні проміжні фітинги).

Для з'єднання металопластикових труб між собою в системі Multyrama використовують прес-фітинги, які забезпечують 100-відсоткову герметичність. Для підключення комунікацій з металлополи-міра до звичайної водопровідної системі передбачені спеціальні перехідники під сталь.

Вартість від 40 рублів за погонний метр.