Барбекю на дачі

Відмінності барбекю від мангала

В першу чергу, за допомогою мангалу відбувається приготування шашликів, а барбекю розрахований на приготування м'ясних та інших страв на решітці при відкритому вогні.

По суті, щоб зробити барбекю, можна використовувати і мангал, який доведеться оснастити спеціальними гратами. barbeku.pro - завдання не така складна, для цього знадобляться будівельні матеріали і трохи кмітливості.

Цегляна барбекю

Барбекю на дачі

Такий вид барбекю є оптимальним для дачного використання, проте, за рахунок стаціонарного споруди, його необхідно встановити в правильному місці. У процесі приготування виробляється багато диму, тому варто потурбуватися про те, щоб він не заважав оточуючим. Сучасні барбекю влаштовані досить просто, тому можна його мобільно збирати, розбирати й переносити на потрібну територію.

При цьому варіанті немає необхідності використання цементного розчину типу. Спорудити таку зручну конструкцію простіше простого, до того ж, кухареві буде зручно з нею справлятися, так як є вбудована дошка, яка просто укладається на цегляні стовпчики. Єдина умова – підкладка у вигляді матеріалу, що володіє вогнетривкими властивостями, наприклад азбест або пластина з металу. Після цього проводиться укладання вогнища, де першим шаром виступає дно, выкладываемое суцільним чином, що дозволить збільшити теплоізоляцію.

Найбільш простим варіантом барбекю є «цегельний колодязь». На етапі спорудження такої конструкції необхідно на цеглу покласти металеву решітку, після чого встановити ще 3 шари. Природний піддув забезпечується отворами між цеглою.

Барбекю на дачі

Розбірне барбекю

Якщо ви плануєте влаштувати зустріч, де буде велика кількість гостей, то ця конструкція є незамінною, так як з її допомогою можна приготувати цілу тушку свинини або баранини. Конструкційна схема вказана на малюнку. Основою можуть служити шлакоблоки, які слід оснастити вогнетривким матеріалом.

Барбекю на дачі
Барбекю на дачі

Барбекю, зроблене підручними засобами

У разі, якщо на дачній ділянці не так багато вільного простору, а м'яса поїсти хочеться, можна спорудити барбекю за допомогою підручних засобів, для чого буде потрібно частка кмітливості. Один з простих і доступних варіантів – пристрій барбекю з використанням шлакоблоку.

Барбекю на дачі
Барбекю на дачі

Також може підійти звичайний горщик з кераміки великих розмірів. Звичайно, багаття розвести в ньому не вийде, але гарячі вугілля можна насипати, що дасть оптимальна кількість тепла для приготування декількох шампурів м'яса.

Якщо у вас на дачі є котел, виготовлений з чавуну, то можна спорудити підвісну конструкцію, для чого потрібні ланцюга. Плюсом такого способу є можливість розміщення казанка в будь-якому зручному місці.

Якщо трапилося так, що під рукою не знайшлося решітки, то можна використовувати класичні граблі для саду. Зубчики в цьому випадку виступають у ролі шампурів. Все що вам потрібно – надійно закріпити держак граблів.