Зварювання металевих труб З'єднання металевих труб, як правило, проводять на місці, де їх планують встановлювати. Так набагато простіше, фахівцям менше доводиться возитися з їх підгонкою.

Інша справа, коли вироби зварюються в умовах промислового цеху, тоді вже на місці закладки труби збирають в єдину конструкцію.

При необхідності можна замовити welding-zone.ru - він буде проведено в термін і з гарантією якісної роботи. Найбільш поширений метод зварювання, це ручний або напівавтоматичний. У цьому випадку зварник сам виставляє параметри подачі струму.

Та й процес з'єднання завжди під контролем, можна щось підправити або додати напруги. Найголовніше, це стежити за тим, як лягає шов на стики труб, він повинен йти рівномірно, без видимих розривів.

Зварювання металевих труб
В іншому випадку, при опрессовке труб, місце, де було погано проварена, лопне і шов розійдеться. Тому, зварювання здійснюють у кілька етапів. Спочатку накладається перший шар, причому знизу вгору, а потім труба поступово обертається і фахівець повністю заварює стик.

Щоб розплавлений метал не потрапив всередину порожнини труби, зварювальники використовують стикувальний кільце. Його одягають на один край труби, приблизно 10-15 мм, потім приєднують другий кінець елемента. Виходить, що стик повністю захований, тому при зварюванні окалини не потраплять в трубу.

Враховуючи те, що зварювання передбачається в декілька шарів, то кожний попередній очищається від шлаків, а поверхня шліфується. Це надає міцність з'єднання в тих місцях, де можливий ризик на розрив матеріалу.