Electrolux EFP 6150 Група Electrolux - найбільший в світі виробник побутової техніки і інструментів. Їй належать такі відомі торгові марки, як AEG, Electrolux, Eureka, Flymo, Frigidaire, Husqvarna і Zanussi.

Electrolux - одна з найстаріших марок концерну, що з'явилася на світ у 1919 році і подарувала ім'я транснаціональної корпорації.

Щорічно більш ніж у 150 країнах світу продається більше 55 мільйонів виробів з її логотипом: холодильники, кухонні плити, пральні машини, сушильні автомати, пилососи, газонокосарки, бензопили та міні-трактори для саду. Electrolux EFP 6150 - новинка в серії вбудовуваних www.postroil.com покоління Silent Tech.

Практично непомітна, вона і працює безшумно, але всі кухонні запахи і чад усуває моментально. Продуктивність - до 460 куб. м/год. Система фільтрації складається з жиропоглощающего і вугільного www.postroil.com Long Life (не входить в комплект поставки).

Electrolux EFP 6150
Перший зроблений з алюмінію, має касетну конструкцію, його легко знімати і встановлювати на місце. Періодично його миють теплою водою, вручну або в посудомийній машині. Про необхідність промивання металевого і заміни вугільного фільтрів сповіщає індикатор забруднення.
Родзинка конструкції - висувний екран з скла.

За допомогою його відбувається процес управління витяжним вентилятором. Коли він висувається на 1/3 довжини, вмикається світло, на 2/3 - мотор запускається на малій швидкості, яка збільшується у міру висування скляній панелі. Модель обладнана тільки однієї вбудованої 11-ватної лампочкою, яка дає стільки ж світла, скільки звичайна на 75 Вт.

Electrolux EFP 6150 - незвичайна за www.postroil.com витяжка з хорошими функціональними характеристиками. Враховуючи невисоку ціну, можна припустити, що модель стане цікавою для широкого кола покупців.

Якщо у вас немає можливості придбати цю витяжку відразу, рекомендую вам взяти 1001credit.ru тут 1001credit.ru