Тепловізор що це і для чого Перший тепловізор побачив світ у тридцятих роках ХХ століття. Так що ж це за пристрій і для яких цілей його використовують?

Тепловізор, або інфрачервона камера, спеціальний пристрій, що дозволяє отримати зображення тих об'єктів, які виділяють теплове випромінювання.

Зазвичай, таким приладом користуються для того, щоб дізнатися температурне поле потрібного предмету або ж як прилад нічного бачення. Тепловізор допомагає визначити дефекти у пристроях різного призначення.

Сьогодні ринок тепловізорів не пустує. geobrand.ru надасть Вам можливість обрати саме той прилад, який найбільше підійде Вам.

Якщо Ви зважилися www.geobrand.ru, то Вам необхідно знати параметри тепловізорів різних моделей.

Термочутливість тепловізора – найважливіша з характеристик цього приладу. Вона відповідає за похибку, якщо температура в двох різних точках зміниться. Звідси ясно, що прилад з меншим параметром термочутливості буде якіснішим, а зображення, яке він буде виводити, більш точним. Якщо прилад володіє чутливістю до 0,025 – 0,05 градусів, то він буде розрізняти тільки ті об'єкти, які розташовуються в однаковій температурі.

Інший істотний параметр - розмір ІК детектора. Саме він відповідає за якість отриманого зображення. Матриця великого розміру дає можливість точніше знайти температурні аномалії.

Ще одна важлива складова – діапазон температур, які можна виміряти. У такому разі важливо вирішити, у якій сфері Ви працюєте. Так, щоб обслужити електродвигун буде достатньо приладу з діапазоном від 40 до 500 °С.

І звичайно, варто звернути увагу на додаткові функції, які дозволять значно збільшити область, в якій можна застосовувати тепловізор. Наприклад, за допомогою функції наближення можна обстежити об'єкт, який знаходиться далеко.