Що робити, якщо немає коштів на участь в будівельному тендері Тендерний кредит-це особливий вид кредиту, який видається учаснику тендеру. Учасник тендеру найчастіше вдається до подібного кредитування у разі нестачі коштів для необхідної суми заявки на участь у тендері, або коли підприємство конкурсанта не готовий або не хоче отримувати необхідні фінансові кошти з обороту.

У даному випадку кредит на тендер вигідний спосіб для розширення ринку підприємства - учасника, і воно готове вдатися до можливості скористатися коштами фінансової установи.

Терміни і ставка

Як зазначає авторитетний tenderplus.kz даний вид кредитування дається терміном максимум на 90 днів. Причому процентна ставка становить 14-21 % річних, плюс 1-5 % необхідно буде оплатити брокеру за оформлення документів.

Також необхідно враховувати, що термін отримання кредиту в даному випадку 7-9 робочих днів: 2-3 дні на розгляд заявки банком, решту часу на оформлення і підписання всієї необхідної документації.

Види позики

Існують кілька видів позики, що оформляються конкурсантами тендеру. Найбільш часто поширений це кредит для подачі заявки на участь у конкурсі. Підприємства учасники тендеру виставляючись у конкурсі зобов'язані внести первинний внесок, який становить приблизно 5 % від загальної суми майбутнього проекту. До того ж, якщо підприємство вирішило подати заявку на участь не в одному тендері, а одразу до кількох, зрозуміло справа, що виводити кошти з обороту буде недоцільним.

Учасник тендеру вдається до тендерного кредитування також у разі, якщо необхідні кошти на виконання робіт відповідно до вже діючого договору. З даною проблемою підприємство може зіткнутися, коли підтискають терміни здачі замовлення, а це в змию чергу спричинить ще більші колосальні витрати.

Хто видає?

Кредит на тендер як і будь-який інший вид кредитування можна отримати у фінансовій установі, в якому фахівці роз'яснять Вам про умови, терміни і специфіці даного кредитування. Також Ви можете звернутися до послуг брокера, який є посередником здійснюється договору. Проте в даному випадку брокеру потрібно сплатити комісію, зате Ви з упевненістю зможете покластися на те, що всі документи будуть готові точно в строк.

При виборі партнера кредитування необхідно також врахувати, чи готові Ви залишити щось у заставу. Більшість зарекомендованных своєю хорошою репутацією відділенні банків готові видавати кредит під заставу майна. В даний час все більше фінансових установ готові давати кредит без застави і з мінімальною кількістю необхідних пакетів документ. Проте важливо бути особливо уважним при укладанні угоди і грамотно читати договір.

Переваги кредиту

Тендерний кредит стає все більш популярним серед успішних компаній, що дозволяє розвивати бізнес на перспективу, при цьому не зменшуючи обертів поточної діяльності. Однак якщо Ви плануєте брати тендерний кредит вивчіть які умови пропонує Вам банк і зіставте їх з реальними можливостями Вашого бізнесу або проекту.