Торцювальна пила З допомогою пили торцювання можна розділяти дерев'яну заготовку не впоперек, а вздовж волокон. Звичайним ріжучим інструментом це зробити досить важко. Тому, з'явилася необхідність використовувати електрообладнання.

Сайт tool34.ru представляє магазин будівельних інструментів та обладнання. Торцювальна пила дозволяє робити вибірку деревини під прямим кутом, так і трохи з нахилом. Це властивість є її перевагою. Таким чином, на заготівлі вдається зробити різні пропили, виконані з певним кроком.

Торцювальна пила
Бажано експлуатувати її на жорсткому підставі, на вазі з нею складно працювати. Але на відміну від стаціонарних приладів тієї ж модифікації, торцювальна пила підходить і для тимчасового розміщення. Якщо в ній міняти ріжучі диски, то вона спокійно може роз'єднувати пластик і тонкий метал.

Кріплення торцювальної пили здійснюється на спеціальному станку. Її роль виконує невелика підставка, яка буде фіксувати напрямок руху заготовки. Розпил відбувається шляхом плавного опускання важеля на пилці.

Ріжучий коло плавно і без ривків робить вибірку, просуваючи заготовку у протилежний напрямок. Головне, це стежити за темпом обертання диска. Він не повинен заїдати, інакше може закусити і тоді робота буде зіпсована.

Функціональність даної пилки забезпечується за рахунок швидкості обертання ріжучого механізму. Чим вона вища, тим швидше він поділяє заготовку на складові частини. У промисловості використовуються більш потужні установки, які розпилюють і товстостінний матеріал.