Особливості проектування та монтажу дахових установок Дахові установки представляють собою рекламні конструкції великих розмірів, призначених для дахів будівель і споруд. Вони включають в себе об'ємні літери та зображення, найчастіше з підсвічуванням, що забезпечує хорошу видимість в нічний час.

Перевагами такої реклами є великі габарити, унікальність і оригінальне виконання кожної дахової установки. РПК Позитив -виробник дахових установок в С-ПБ — забезпечить ще і якісний монтаж своєї продукції. Встановлення дахової реклами передує велика попередня робота. Для початку необхідно створити дизайн-проект майбутньої реклами, розрахувати розміру дахової установки.

Великогабаритні проекти також вимагають спеціального технічного звіту та експертного висновку, які дозволяють упевнитися в здатності конструкції даху витримати додаткові навантаження. Крім того, слід все розрахувати таким чином, щоб рекламна конструкція виглядала однаково чітко здалеку і зблизька. Вона повинна привертати увагу, але одночасно не здаватися нав'язливої і не викликати роздратування.
Після визначення ступеню піднесення дахової конструкції над парапетом і параметра заглиблення від лицьової поверхні фасаду, приходить час для розстановки ферм, проектування металевого каркаса і визначення витрат.

Монтаж може відбуватися різними способами. Деякі фірми виробляють різання і звалище металу прямо на місці монтажу. У цьому випадку робота істотно сповільнюється. Виготовивши деталі металоконструкції в цехових умовах і вдавшись до послуг крана, монтаж займе всього кілька годин. У першому випадку дахова конструкція буде складатися з окремих частин, у другому випадку на дах піднімуть вже готову конструкцію.