Доцільність покупки гідроманіпулятора б-у Переваги КМУ, як спецтехніки очевидні. Це і швидка окупність і висока продуктивність, і, звичайно ж, затребуваність. Нова така спецтехніка, незалежно від виробника, коштує чимало, тому багато підприємців, які вирішуються на такий крок, як купити kran-ts.ru.

І ціна цілком прийнятна, і окупиться він швидко. Але в такій покупці є певні ризики, особливо в тих випадках, коли продавець мало знайомий, а в покупця немає спеціаліста, який зможе об'єктивно оцінити стан техніки і доцільність покупки.

«Підводні камені» КМУ колишніх у вживанні

Ринок спецтехніки наповнений пропозиціями, в яких пропонуються kran-ts.ru за подібною ціною. Само собою зрозуміло, що така техніка вже активно використовувалася і приносила дохід своєму власнику. Тому відгукуючись на таке оголошення потрібно звертати увагу на фактори, які максимально багато дадуть інформації про купується техніці.

  • Вік КМУ. Дані про це дадуть інформацію про технічні можливості гидроманипуляторной установки, зношеність вузлів та механізмів, а також про те, чи зможете ви здобувати необхідні запчастини. Якщо гідроманіпулятор має «солідний вік», то потрібно бути готовим до того, що багато запчастини ви вже просто не знайдете, чи будете купувати такі запчастини б/у, і якість яких, може бути сумнівним.

  • Стан вузлів і механізмів. «Серце» гідроманіпулятора – гідравлічна установка. Вона функціонує за допомогою прогонки масла в системі. Купуючи б / у спецтехніку цей вузол необхідно ретельно перевірити, щоб надалі на нього додатково не витрачатися. Крім того, його стан вкаже, як він експлуатувався, і які навантаження до нього застосовувалися.

  • Системи управління, безпеки та контролю у кожного виробника розроблені свої, тому необхідно перевірити їх сумісність, а також можливість діагностики при поломках в майбутньому. Це потрібно для того, що куплений механізм можна було відремонтувати, і він не став купою металобрухту, який і викинути шкода, і користуватися неможливо.

  • Загальний стан може бути оманливим. Необхідно перевірити всі: зношеність металу і корозійні ураження, кількість фарбувань, «розхитаність» з'єднань.

  • Реєстрацію в органах технагляду також потрібно враховувати, так як є техніка, яка не підлягає реєстрації. А без неї неможливо буде легітимно використовувати техніку.
  • Будьте уважні при покупці, щоб вона виправдала себе!