Змішувачі для ванної який краще Після закінчення оздоблювальних робіт у ванній кімнаті і встановлення основних елементів сантехніки проводиться монтаж змішувача, від якості і функціональності якого багато в чому залежатиме практичність всього приміщення.

Але часто буває так, що при виборі декоративних дрібниць типу дзеркала або скляної полички для ванної уваги приділяється більше, ніж кранів подачі води: через таку недбалість дуже часто згодом можуть виникати поломки через використання неякісних елементів.

Якщо раніше вибір типів змішувачів для ванни був дуже обмежений, то на сьогоднішній момент вибрати є з чого:

1. Одноважільний. За статистикою самий популярний тип змішувача для ванних в даний момент, відрізняється можливістю за допомогою єдиного елемента керування регулювати температуру води, так і її натиск. Це дуже зручно, адже при необхідності вода перекривається одним рухом руки. Раз в декілька років проводиться заміна спеціального керамічного картриджа, який виступає в ролі внутрішньої начинки змішувача.

2. Двохвентильні. Змішувачі традиційної конструкції, продовжують служити ось уже майже сто років. На гарячій і холодній воді встановлено окремий регулювальний кран, і необхідне співвідношення температури і напору будів досягається шляхом обертальних рухів двох вентилів. Слабким місцем цієї системи вважається потреба в досить часту заміну ущільнювальних прокладок, однак, за рахунок своєї простоти, це найбільш надійна система.

3. Термостатичні. Досить нова розробка, що дозволяє задавати найбільш комфортну для себе температуру і натиск струменя, а прилад сам займається регулюванням, залежно від показників температури і тиску всередині магістралей. Термостатичний змішувач робить набагато безпечніше в плані свого функціонування, так як не існує ризику випадкових

Змішувачі для ванної який краще
опіків: особливо це актуально для сімей з маленькими дітьми.

4. Безконтактні. Остання технологія, що передбачає здійснення управління водоподачі за допомогою інфрачервоних датчиків: вода починає бігти після того, як руки піднесені до крану. Харчування подібних пристроїв може бути як стаціонарним, так і автономним, за рахунок вбудованих акумуляторів. Температура і тиск води зачеплений шляхом програмування, нагадуючи в цьому відношенні попередні пристрої.