Призначення та особливості експлуатації теплової гармати Під час проведення будівельних робіт у холодну пору одним із самих головних незручностей є низька температура в приміщеннях, адже на перших етапах будівництва та оздоблення стаціонарні опалювальні системи ще не функціонують.

Використання побутових обігрівачів ситуацію мало оптимізують, через свою мало потужності, тому для обігріву значних площ при змінюються теплові гармати.

Як правило, всі теплові гармати поділяються на три основні групи, виходячи з типу застосовуваного палива: вони бувають рідкопаливними, газовими і електричними. Найзручнішим варіантом для роботи в споруджуваному будинку є газовий або дизельний агрегат. Слід також враховувати, що при роботі теплових гармат спалюється значна кількість кисню, тому застосовувати їх у невеликих закритих приміщеннях заборонено. А так, в цілому, при невеликій витраті палива гармата виробляє досить ефективний обігрів. Наприклад, апарат потужністю 10 кВт споживає всього 1 л солярки на годину. При цьому, від зростання показника потужності, відсоток економічності тільки збільшується: зазвичай однієї заправки вистачає на роботу протягом повного робочого дня, включаючи обід. А якщо мова йде про газову гармати, то тут споживання палива дуже незначне.

Дуже зручними вважаються пристрої, оснащені термостатом: у такому разі управління гарматою зведено до мінімуму: включення буде відбуватися тільки в тій ситуації, якщо температура в приміщенні опуститься нижче встановленої відмітки. Це значно економить паливо, по суті, однієї заправки в такому випадку цілком вистачає на дві доби. Конструкція теплової гармати дозволяє направляти потік нагрітого повітря в будь-якому зручному напрямку, а вихлопної газ може відводиться в зручну точку. Згоряння палива відбувається на 100 55, при цьому не виділяється гар, кіптява або запах.

Призначення та особливості експлуатації теплової гармати

Електрична теплова гармата особливо хороша з точки зору безпеки – при її роботі не відбувається виділення вихлопних газів та виробничого шуму. Завдяки тому, що і кисню такі пристрої вимагають менше, ніж попередні варіанти, електричні гармати часто змінюють і в оселях, для швидкого їх обігріву. Єдиний недолік обігрівача – залежність від наявності електромережі. Всі пристрої, незалежно від використовуваного палива, можуть бути як прямого, так і не прямого способу підігріву.