Який тип даху вибрати при будівництві будинку Даху будинку необхідно бути конструктивною і дуже добре виглядати. Обрання типу даху потрібно здійснити ще в момент створення проекту будинку, врахувавши при цьому всі особливості і архітектуру даної будівлі.

Для вибору даху для будинку потрібно знати, які її типи бувають щоб більш точно підібрати підходящий.

Односхилий дах – дах, яка має один скат над усім будовою. Найчастіше такий вид застосовується на гаражах і господарських спорудах, крім того такі дахи зручно застосовувати для терас і веранд.

Двосхилий дах, що володіє парою скатів, упираються на несучі стіни будівлі. Цей вид застосовується найбільш часто при самостійному будівництві будинків, так як її монтаж дуже простий. Найбільш часто застосовують такий тип в будовах з простою архітектурою.

Чотирьохскатний дах – складається з двох скатів у формі трапеції і двох скатів у формі трикутника.

Такі дахи називають ще вальмовыми. Даний вид підходить для будинків, розташованих у зоні з теплим кліматом.

Багатощипцовий – містить різну кількість скатів. Зазвичай такі дахи встановлюватися в будівлях з двома і більше мансардами і прибудовами. Монтаж цього типу даху вельми складний.

Шпилеподібна – дах, що складається з різного кількість скатів трикутної форми. Такі типи застосовуються зазвичай при будівництві веж.

Дані типи дахів можливо змінювати і доповнювати безліччю різних елементів. При виборі даху варто звернути найбільшу увагу на клімат і використовуються покрівельні матеріали.

У зонах з сильним випаданням опадів краще всього використовувати дахи з найбільш гострим кутом нахилу, так як даний кут сприяє відмінному ковзанню і , випадають опади не затримуються на даху. А ось на районах з теплим кліматом можна встановлювати будь-які типи дахів.