Засоби захисту при малярних і окрасочныхработах Засоби захисту при малярних роботах нерідко ігнорують як у випадку приватного ремонту, так і при масштабному фарбуванні будівельних об'єктів. Наслідки недбалого ставлення до справи не змушують себе чекати: інтоксикація організму парами і випарами фарби, проблеми в роботі органів дихальної системи і шлунково-кишкового тракту та ін.

Такі порушення не варті того. Тому в обов'язковому порядку необхідно використовувати засоби захисту при фарбувальних роботах, щоб зберегти здоров'я і подальшу дієздатність.

Захисні засоби при малярних роботах

Перелік необхідних заходів безпеки при проведенні малярних робіт, будь то на вулиці або в приміщенні, невеликий. Для захисту шкірних і волосяних покривів необхідно бути в закритому одязі, мати рукавички і шапочку. Для запобігання вдихання шкідливих парів лакофарбових матеріалів необхідним засобом захисту є респіратор.

Респіратори при фарбувальних роботах

Роль такого засобу захисту при фарбувальних роботах, як респіратор, не може бути переоцінена. Проста з вигляду пристосування ретельно фільтрує вдихуване працівником повітря, виключаючи з нього частки шкідливих парів. Це не тільки допомагає захистити здоров'я дихальних органів, але і збільшити продуктивність та тривалість роботи. Адже коли на організм не впливаю шкідливі речовини, його працездатності нічого не заважає.

Варто також розуміти, що не будь-респіратор, що продається в магазинах будівельних товарів, підходить для захисту при проведенні малярних робіт. З усього різноманіття видів важливо вибрати той, який буде надійно забезпечувати захист організму, а не служити декоративної маскою.

За своїм призначенням респіратори поділяються на три основних види. До них відносяться:

#10102; Протипилові.

#10103; Протигазові.

#10104; Комбіновані.

Протипилові респіратори не підходять для робіт з лакофарбовими матеріалами. Вони прекрасно справляються з фільтрацією повітря від пилу і розпилення, поширених при будівельних роботах, але проти парів фарби безсилі. Це єдиний тип, який не підійде для захисту органів дихання при здійсненні фарбувальних робіт.

Протигазові респіратори є найпоширенішим варіантом засобів захисту, які використовують у малярних роботах. Вони якісно фільтрують повітря від шкідливих випарів і газів, що і необхідно, коли людина має тривалий контакт з лакофарбовими матеріалами.

Якщо необхідна повноцінна захист працівника від всіх видів забруднень повітря, які зустрічаються на будівельному об'єкті, використовують респіратор комбінованого типу. Даний вид захисного засобу універсальний у забезпеченні захисту органів дихання і вільно застосовується для працівників в умовах виділень пилу і випарів.

Отримати консультацію кваліфікованого в даному питанні спеціаліста, а також вибрати і придбати необхідні засоби захисту при проведенні фарбувальних робіт, можна lenta-plus.com. Тут представлений найширший вибір захисних засобів, включаючи різні типи респіраторів.