Переваги швидкомонтованого будівництва Швидке будівництво — панацея для тих, хто не хоче місяцями або навіть роками вести переговори з бригадою будівельників, підрядниками, архітекторами і чекати, коли будинок буде готовий.

Швидко і без проблем побудувати житловий або виробнича споруда допоможуть сендвіч-панелі. Метод будівництва з використанням високотехнологічного матеріалу не тільки економічний, але і практичний. З його допомогою можна отримати готову будову в гранично короткі терміни. До того ж за прийнятною вартістю.

Переваги швидке технології

Чому будівництво із застосуванням сендвіч-панелей так цінується? Вся справа в матеріалі, адже панелі поставляються на будмайданчик у вигляді металевих конструкцій збірного типу. Робітникам потрібно лише провести монтаж виробів за заздалегідь розробленим проектом. За надійність готового споруди не варто турбуватися, оскільки металоконструкції виготовляються з дотриманням європейських стандартів, які служать запорукою безпеки і міцності будівлі. Метал в якості основи обраний невипадково.

На те існує декілька причин:

• Довговічність і стійкість до зношування;

• Оперативна складання окремих елементів;

• Стійкість до ударної дії і впливу погодних умов;

• Метал обробляється особливим складом, який захищає поверхню від розвитку корозії.

Завдяки сендвіч-панелей, можна побудувати будь-яку будівлю: автомийку, житловий будинок, виробничі ангари, склади, промислові цехи, автомобільний салон та інше. Металева конструкція з двох сторін облицьовується сендвіч-панелями. З цієї причини будівництво займає невеликий часовий відрізок, особливо в порівнянні з іншими типами зведення будівель, включаючи дорогу цегляну кладку або бетон. До того ж завдяки не надто великим вагою панелей, не потрібно монтаж ґрунтовного фундаменту. Цілком підійде стрічковий варіант.

У швидкомонтованого будівництва чимало переваг. В першу чергу — це раціональне співвідношення якості та вартості.

Крім того, до плюсів сучасної конструкції можна віднести:

1. Високий коефіцієнт точності. Всередину будівлі не потрапляє волога, не буде задувати вітер. Отже, на поверхні стін або в місцях стиків не з'явиться цвіль.

2. Надійність і міцність споруди.

3. Вогнетривкість. Панелі з каркасом зроблені з металу, отже, не будуть горіти, а тліти. Причому без виділення в атмосферу токсичних речовин.

4. Можливість мінімальної або комплексної обробки, в залежності від побажань клієнта.

5. Чудові теплоізоляційні показники. Структура панелей складається з трьох шарів. Середина включає утеплювач, а по краях розташований обробний матеріал. Утеплювач може бути різний: пінополістирол, мінвата на базальтової основі, пінополіуретан, мінвата зі скловолокна.

Ще одна перевага швидке технології будівництва полягає в болтовом кріпленні окремих елементів. Збірка передбачає відсутність зварювальних робіт, що дозволяє здати об'єкт в експлуатацію в короткі терміни. Якість при цьому нітрохи не страждає. Не варто забувати про естетику готового споруди. Кожна будівля, виконане з сендвіч-панелей, відрізняється презентабельним виглядом. Якщо знадобиться замінити одну з деталей, не потрібно розбирати половину стіни. Пошкоджений елемент просто виймають із загальної конструкції, після чого встановлюють нову панель.