Переваги гнучкої бітумної черепиці Для ремонту даху необхідно вибирати тільки найбільш якісні покрівельні матеріали. Серед сучасних виробів, що відрізняються серйозними перевагами, варто назвати гнучку бітумну черепицю.

В принципі, вона з'явилася на ринку досить давно. Але і сьогодні це покриття для покрівлі користується великою популярністю. Нескладно розібратися, чому справа йде саме так, якщо подивитися на його плюси.

1. Висока зносостійкість. При виготовленні гнучкої черепиці в якості основи використовується стеклохолст. Його покривають кам'яною крихтою і обробляють полімерним складом. Така технологія дозволяє отримати матеріал, здатний витримувати механічні навантаження і не псуватися неймовірно довго.

2. Ідеальна атмосферостійкість. Умови експлуатації бітумної черепиці не можна назвати сприятливими. Але вона здатна гідно справлятися з впливами опадів, сонячного випромінювання, вітру. Виріб також не псується при різких і приватних коливаннях температури.

3. Гідні ізоляційні показники. На відміну від популярної керамічною або металевою черепиці, гнучка забезпечує досить непогану тепло - і звукоізоляцію. Насправді, знайдеться не так багато покрівельних матеріалів, що володіють аналогічними якостями.

4. Проста укладка. Звертатися з гнучкою черепицею досить легко. Вона має відносно невелику вагу, підходить для укладання на будь-які, навіть криволінійні поверхні. Достатньо сформувати надійну решетування під це виріб, щоб потім грамотно провести його монтаж.

5. Економічність. Варто бітумна черепиця відносно недорого. Але заощадити бюджет можна і в зв'язку з тим, що вона укладається без утворення великого об'єму відходів. При використанні інших покрівельних покриттів відходів може бути досить багато.

6. Ефектний зовнішній вигляд. У класичному виконанні гнучка черепиця імітує звичайну керамічну. Тільки варто пам'ятати, що сучасні методи дозволяють надати цьому покрівельного покриття практично будь-який дизайн. Це означає, що у власника є величезний вибір.

Тепер зрозуміло, що гнучка черепиця по праву займає гідне місце в широкому асортименті покрівельних покриттів. Якщо використовувати цей матеріал грамотно, можна отримати чудовий результат. Покрівля буде красивою, надійною і довговічною. Причому, витрачати занадто багато засобів для досягнення такого результату не доведеться.