Фундамент під паркан Опора під огорожу ділянки, повинна повністю відповідати масі всієї конструкції. Іншими словами, фундамент обов'язково варто робити з урахуванням ваги паркану.

Перш ніж починати укладання, варто відразу обмежити площу свого володіння.

Для того щоб уточнити www.altaystroy.ru має які, можна звернутися до виробників або в спеціалізовані магазини.

Зробити це можна так: вбити дерев'яні кілочки по кутах ділянки і натягніть між ними звичайну мотузку, таким чином, ви будете знати де розташовувати паркан. Потім потрібно прорити траншеї, глибиною не менше 50 сантиметрів, але й не вище півтора метрів. Дані цифри можуть мінятися, вони залежать тільки від масивності вашої огорожі.

Фундамент під паркан
Після земляних робіт, підготуйте стовпчики, рекомендується використовувати металеві труби. Візьміть бур і зробіть кілька ям по всьому периметру траншеї, відступаючи, приблизно 2-3 метри, між ними. Від самого дна траншеї і на висоту до 1,5 метрів, сколотите опалубку з дощок, які не потрібні в даний момент.

Вийдуть, свого роду, дерев'яний каркас, в який і буде заливатися бетон. Щоб конструкція фундаменту була міцною, використовуйте метод армування, що істотно посилить його.

Стовпчики з труб, варто ретельно обробити антисептиком, щоб вони менше гнилі. Потім встановити їх по черзі в підготовлені ями і можна заливати розчин, таким чином, підстава для забору буде готово.

Як тільки фундамент підсохне і схопиться, залишиться підібрати матеріал під огорожу і монтувати на стовпчики. В якості опор, використовується також кладка з цегли або дерев'яні кріплення, виконані у формі брусів.