Біотуалет для дачі У більшої частини власників присадибних ділянок є одна проблема, – який вибрати туалет і де його встановити. У цьому сенсі можна піти традиційно – викопати вигрібну яму, ретельно її забетонувати і раз рік викликати асенізаторську машину.

Але такий підхід вимагає як багато часу, так і фінансових коштів. Більш того, в зимовий час туалет на вулиці не буде вважатися досить комфортним варіантом.

Біотуалет для дачі
Встановлення автономного септика також не вирішує проблеми. І головна проблема – це його висока ціна. Часом ціни на автономний bio-kanalizaciya.ru можуть доходити до рівня $10 000.

У цьому сенсі надійний і практичний біотуалет може спочатку виявитися самим вірним рішенням для сільської місцевості.

Він відрізняється невеликими габаритами (розмір телефонної будки), малою вагою і наявністю зручних ручок з кожної сторони. Якщо потрібно перенести біотуалет на нове місце, то його зможуть підняти двоє дорослих чоловіків.

Біотуалет для дачі
Абсолютно всі біотуалети однотипні. Відрізняються тільки розмірами. В плюс потрібно віднести той факт, що биотуалетам не потрібно підвідних комунікацій у вигляді водопровідних труб або вихідних каналізаційних. Якщо потрібна повна автономність в обслуговуванні, то біотуалет не має собі рівних.

Самі біотуалети складаються з двох – верхніх і нижніх – пластикових контейнерів. У верхній заливається особлива дезодорирующая рідина, а в нижньому збираються повністю перероблені відходи, які вже абсолютно не пахнуть!

Біотуалети цінні тим, що в них вбудовується індикатор заповнення рідких стоків. Крім того, в системі постійно є мінімальний запас дезодорирующей рідини, призначений для змиву.

Біотуалет для дачі
Важливо зауважити, що ціни на дані види рідин низькі. Достатньо заправити біотуалет всім необхідним (витрата дезодорирующей рідини становить не більше 5 мл на 1 л «сировини»), як він зможе пропрацювати в автономному режимі кілька тижнів.

Як тільки нижня ємність заповниться переробленими відходами, вона зливається в окремий контейнер, який періодично (раз у рік) спустошується асенізаційної машиною. А bio-kanalizaciya.ru можна в компанії bio-kanalizaciya.ru