Сендвіч-панелі в будівництві У перекладі з англійської сендвіч-панелі означають багатошаровий бутерброд, що обґрунтовано з будовою. Вони складаються з двох панелей з прокладеними між ними шаром утеплювача.

У виробництві панелей можуть використовуватися різні матеріали, з чим і пов'язана їх широке застосування.

В будівництві www.antgroupp.ru в основному використовують як покрівельний матеріал для зведення каркасних будинків, як несучих стін, так і перегородок, і при обробці стін. При використанні панелей в якості покрівельного матеріалу, до них висуваються особливі вимоги. А точніше, поєднання легкості і твердості.

Сендвіч-панелі в будівництві
При зведенні будівель сендвіч-панелі монтують на спеціальний металевий каркас. Це необхідно для надання необхідної жорсткості конструкції. При установці перегородок, в якості каркаса може послужити металевий профіль або інший, не особливо жорсткий каркас. У разі перепланування будівлі, розібрати і знову зібрати перегородку з сендвіч-панелей, не складе особливої праці.

При обробці стін сендвіч-панелі мають дві основні функції: утеплення і зниження ризику загоряння будівлі. Для використання в якості утеплювача, панель зазвичай встановлюють додатковий шар ізолюючого матеріалу, це може бути мінеральна вата, пінополістирол і інші. Для зниження рівня займистості панелей, використовуються специфічні матеріали. Крім того, вони можуть бути просочені антипіренами, призначеними для підвищення пожежної безпеки. Використовуючи дані поради, ви зможете вибрати саме ті будівельні матеріали, які забезпечать надійність і високу якість будови.