Купівля пінобетонних блоків Піноблоки – один з найпопулярніших матеріалів на даний момент, оскільки поєднує в собі високі теплозберігаючі показники і низьку вартість.

Можна використовувати www.litenergo.ru для отримання електрики за межами міста.Критерії вибору пінобетонних блоків

В першу чергу пінобетон розрізняється за технологією виготовлення. Пінобетонна суміш для виготовлення блоків готується за двома основними технологіями – це баротехнология і технологія з використанням піногенератора. Перший метод виготовлення простий і недорогий, другий метод – сучасний і більш ефективний, так як піноблоки виготовлені цим способом мають якість на порядок вище, ніж ті блоки, що виготовлені по першій технології.

Купівля пінобетонних блоків
Пінобетонні блоки відрізняються один від одного методами їх виробництва, що надає великий вплив на якість матеріалу. Перший метод – це метод лиття, він передбачає заливки пінобетону в форми різних розмірів. Другий метод – це технологія різання, тобто пінобетону спочатку дають застигнути, а потім його розрізають на блоки необхідних розмірів.

Ще між піноблоками існують відмінності щільності (вазі), від якої безпосередньо залежить міцність і здатність теплозбереження матеріалу. Закономірність, насправді, проста, якщо у матеріалу високий рівень щільності (велика вага), то відповідно він міцніший, але при цьому він зберігає тепло гірше і у вашому будинку буде холодно, а якщо матеріал має невелику щільність, то і міцність у нього не велика, але зате він буде зберігати тепло в будинку чудово. Тому приймаю рішення – яку щільність вибрати – знаходите компроміс.

Ще один важливий показник пінобетонних блоків – це розмір. При покупці зверніть увагу, щоб всі блоки, які ви купуєте, мали якомога меншу відмінність один від одного в розмірах, це дозволить вам скоротити витрати на монтажний клей, не витрачати зайві гроші на опалення, так як в такому випадку втрати тепла будівлею будуть менше. Також не доведеться витрачати зайвий на оздоблення будівлі зовні і зсередини, оскільки чим рівніше будуть стіни, тим менше знадобитися на блоки наносити шарів штукатурки.

Багато хто з нас прагнуть заощадити і купити що-то не таке вже якісне, але зате недороге. На піноблоки ціна залежить від якості, тому в справі вибору піноблоків, економити не варто, так як зайва економність може завдати шкоди вашому будівництва.