Вітражне скління Багато хто до цих пір думають, що вітражне скління застосовується лише у випадках з громадськими будівлями. Це далеко не так. Звичайно, у більшості випадків цей вид скління використовується в кафе, ресторанах і офісах, але при цьому не можна не помітити, що воно поступово завойовує популярність в приватному будівництві.

Особливо популярно steklomontage.ru з алюмінію, воно часто використовуються при склінні балконів, лоджій і котеджів.

Особливості вітражного скління

Вітражне скління має наступні особливості:

• простота заміни пошкоджених елементів;
• можливість скління отворів великих розмірів;
• висока прозорість;
• вибір оформлення;
• можливість використання додаткових елементів.

Зрозуміло, ми розглянули лише самі основні особливості цього скління, steklomontage.ru там ви зможете ознайомитися з куди більш розгорнутим оглядом.

Вітражне скління
Вітражне скління

Мінуси такого скління

Самий головний недолік вітражного скління в тому, що воно не універсально. Простіше кажучи, його можна використовувати далеко не завжди. Велике значення має міцність профілю, якщо форма будівлі не дозволяє облаштувати каркас з необхідною міцністю, вітражне засклення неможливо. Також варто згадати про складнощі з герметизацією швів в склінні, що складається з безлічі секцій.
І ще, вітражне скління не відрізняється високими показниками стійкості до сильних вітрових навантажень, з-за чого його не рекомендують використовувати у випадках з багатоповерховими будівлями.

Види вітражних систем

Насамперед тут треба згадати про строечно-ригельної вітражного системі. Ця система адаптивна і для установки в отвори, і для навісного монтажу. Чому ми почали саме з неї? Тому що, вона найпростіша і що ще більш важливо, найпопулярніша на сьогоднішній день система. До речі, завдяки своїй універсальності, вони підходить як для вертикальних, так і похилих поверхонь. При цьому строечно-ригельна вітражна система ще і порівняно недорога. До речі, вона ще і дуже надійна.

Вітражне скління
Вітражне скління

Іншим популярним варіантом вітражного скління є структурне скління. У випадку з цією вітражного системою, практикується точкова фіксація скла. По ходу монтажу використовується високоякісний герметик. Будівлі, засклені таким способом, виглядають не просто красиво, а ще й дуже оригінально, ну і, звичайно ж, дуже сучасно.