Використання ліхтарів на сонячних батареях на дачній ділянці При обладнанні освітлення дачної ділянки все частіше застосовуються світильники, що працюють за рахунок сонячної енергії. Як правило, їм довіряється функція додаткового освітлення у тому випадку, коли існують проблеми з подачею електрики, або його використання тягне серйозну фінансову навантаження.

Сонячні світильники живляться від накопичувальної батареї, що подає енергію на світлодіодні напівпровідники: їх роботу регулює мікросхема, що враховує силу напруги, і размыкающая ланцюг у разі розрядки електричного акумулятора. У функцію наявного фотоелемента входить включення ліхтаря і перетворення сонячної енергії в електричну. Повністю заряджений акумулятор здатний забезпечувати освітлення протягом 8-ми годин. Подібні світильники на залежать від кліматичних умов, адже ультрафіолетові промені, від яких вони живляться, здатні проникати в тому числі через хмарність. Проблеми наступають лише зі скороченням світлового дня, в останні дні осені.

Що стосується дизайну і форм сонячних світильників, то вони в основному повторюють електричні прилади. Це можуть бути стовпчики з розташованими на них боллардами, їх можуть монтувати сходинки сходів або занурювати у воду для підсвічування штучних водойм. При декоруванні квітників і дерев світильники розміщуються так, щоб удень вони були непомітні, а вночі створювали неповторні декоративні ефекти.

Сонячні світильники в більшості випадків оснащуються кремнієвими фотоелементами, завдяки чому вплив клімату на прилад зведено до мінімуму. Поверхня ліхтаря може бути гладкою, що відбиває більшість прямих і 50% розсіяних променів. При використанні структурованого скла відбувається збирання розсіяного випромінювання.

Використання ліхтарів на сонячних батареях на дачній ділянці

Велика зручність сонячних ліхтарів в тому, що їх можна встановити в будь-яку точку саду, не залежно від наявності електропроводки. Робота таких освітлювальних приладів повністю екологічна, і не супроводжується ніякими енергетичними втратами. Сонячні світильники дуже прості в установці і добре захищені від проникнення різних забруднень і води: ця особливість дозволяє застосовувати їх для освітлення прибережної території і далеких куточків ділянки. У продажу представлені ліхтарі даного типу найрізноманітніших форм і конструкцій, що дозволяє без праці вписати їх в будь-який ландшафтний стиль. Сонячний світильники відрізняються тривалістю служби.