Залізобетон Залізобетон є одним з найбільш часто використовуваних будівельних матеріалів. Залізобетонні конструкції і залізобетонні колони є частиною практично кожного великого будівництва.

Історія залізобетону історія сходить до 1867 році, коли француз Джозеф Моньє вперше виготовив бетонну конструкцію посилену сіткою. Майже чверть століття потому, було науково доведено переваги комбінації з бетону і сталі. Це дозволяє оптимально використовувати кращі переваги обох матеріалів.

Арматурні стрижні зі сталі використовуються, коли бетонна конструкція піддається сильному навантаженні. Найбільш часто, будівельні конструкцій посилені, таким чином використовуються для віконних та дверних перемичок, балок і опор. Технологія також добре працює з колонами, сходами і. пр.

Залізобетонні також використовується за межами будівлі, такі як під'їзні шляхи. Належним чином розраховані і підготовлені матеріали життєво важлива умова для стійкості залізобетону.

Докладна інформація про залізобетонних виробах може бути знайдена в технічному проекті будівлі. Такі як клас і марка сталі, з якої повинні бути виготовлені стрижні, а також їх довжини і діаметри.

Це важливо мати на увазі, тому що це неприпустимо використання інших, тільки те, що зазначено в проекті.

Бетон для залізобетонних конструкцій повинен відповідати всім конструкційним вимогам. Зокрема конкретний клас і марка, зазначеного в технічному описі проекту. Важливо низьке поглинання води бажаної консистенції.