Видалення подряпини зі скла Ніщо не вічне в цьому світі - особливо крихке скло. Будь найменше різкий рух - і на поверхні скла утворюється некрасива довга подряпина. Яка однією своєю присутністю може зіпсувати все враження від чистоти і недоторканності скла.

Як же бути в такому випадку? Адже не завжди є можливість своєчасної заміни необхідного скляного фрагмента. А подряпина само собою, буде дуже заважати, і завжди потрапляти на очі, як не відводь їх від неї.

Тут можуть допомогти поради тих, хто вже стикався в свій час з подібною проблемою, до того ж не один раз. Але якщо перевезення від perevozka-tehniki.ru буде виконана належним чином, то можна і уникнути подряпин.

Що може стати в нагоді:

-Професійна паста "Полярит".

-шматок дрібнозернистої шкурки;

-Захисні рукавички на руки;

-Машина призначена для полірування.

Отже, можна приступати.

1)Перш за все слід врахувати моменти і способи, якими не варто навіть намагатися видалити подряпину на склі. В даному випадку - це шліфування. А пояснюється все досить-таки просто. Із-за особливостей структури скла просто не вийде ідеально зашліфувати подряпину, і з'являться відблиски, від яких вже не позбавитися. Тому необхідно пробувати інші варіанти.

Видалення подряпини зі скла
2)Один з найпоширеніших методів реставрації скла з подряпиною - це звичайно ж полірування.

Так як при поліруванні використовують спеціальні пасти для чищення, з відновними наповнювачами і використанням у них алмазної пилу, то подряпина практично зникає.

А скло при цьому продовжує ще дуже довго радувати своєю красою власника.

3)Якщо ж скло володіє достатньою товщиною, і не розіб'ється при першому ж фізичному контакті з ним, то тут можна спробувати деякі більш радикальні методи впливу на подряпину.

Наприклад, можна спробувати затерти подряпину дрібнозернистим наждачним папером. Буде потрібно кілька шматків різної зернистості. Від №200 до №800. І тут є свої особливості.

Спершу подряпину потрібно затирати більш грубим наждачним папером. З кожної обробкою зернистість паперу повинна значно зменшуватися. Фінішний етап - використовується сама дрібнозерниста наждачний папір для кінцевої ретуші подряпини. Результат - у наявності! Подряпини - як не бувало, в більшості випадків.

Проте слід попередити. Якщо немає впевненості або практики роботи зі склом, то краще не ризикувати і дати проробити всю роботу професіоналам.