Як же бути в такому випадку? Адже не завжди є можливість своєчасної заміни необхідного скляного фрагмента. А подряпина само собою, буде дуже заважати, і завжди потрапляти на очі, як не відводь їх від неї.
Тут можуть допомогти поради тих, хто вже стикався в свій час з подібною проблемою, до того ж не один раз. Але якщо перевезення від perevozka-tehniki.ru буде виконана належним чином, то можна і уникнути подряпин.
Що може стати в нагоді:
-Професійна паста "Полярит".
-шматок дрібнозернистої шкурки;
-Захисні рукавички на руки;
-Машина призначена для полірування.
Отже, можна приступати.
1)Перш за все слід врахувати моменти і способи, якими не варто навіть намагатися видалити подряпину на склі. В даному випадку - це шліфування. А пояснюється все досить-таки просто. Із-за особливостей структури скла просто не вийде ідеально зашліфувати подряпину, і з'являться відблиски, від яких вже не позбавитися. Тому необхідно пробувати інші варіанти.
Так як при поліруванні використовують спеціальні пасти для чищення, з відновними наповнювачами і використанням у них алмазної пилу, то подряпина практично зникає.
А скло при цьому продовжує ще дуже довго радувати своєю красою власника.
3)Якщо ж скло володіє достатньою товщиною, і не розіб'ється при першому ж фізичному контакті з ним, то тут можна спробувати деякі більш радикальні методи впливу на подряпину.
Наприклад, можна спробувати затерти подряпину дрібнозернистим наждачним папером. Буде потрібно кілька шматків різної зернистості. Від №200 до №800. І тут є свої особливості.
Спершу подряпину потрібно затирати більш грубим наждачним папером. З кожної обробкою зернистість паперу повинна значно зменшуватися. Фінішний етап - використовується сама дрібнозерниста наждачний папір для кінцевої ретуші подряпини. Результат - у наявності! Подряпини - як не бувало, в більшості випадків.
Проте слід попередити. Якщо немає впевненості або практики роботи зі склом, то краще не ризикувати і дати проробити всю роботу професіоналам.