Короткий посібник з будівництва дачного туалету Будівництво дачного туалету, оснащеного вигрібною ямою. Досить часто на заміських ділянках будують дерев'яні туалети з досить глибокою вигрібною ямою. Облаштований туалет, природно, виключно на вулиці.

При будівництві туалету необхідно враховувати всі санітарні норми і тоді вигрібна яма не буде доставляти неудобста всім оточуючим, в тому числі і сусідам.

Основні нюанси

Для початку необхідно максимально якісно оцінити стан грунту, в тому місці, де планується будівництво туалету. У разі якщо грунтові води розташовані близько до поверхні, вигрібну яму, та й саме будівництво туалету не рекомендовано заборонено законом. Сама по собі вигрібна яма необхідна для зберігання продуктів життєдіяльності людського організму.

Згодом при заповненні ями, всі відходи видаляються за допомогою спеціальної машини. Також якщо туалет заповнився відходами. Його можна перенести в інше місце. А потім після п'яти років, можна повернутися на старе місце. П'яти років достатньо, щоб всі відходи перетворяться у звичайний утворений чорнозем.

Короткий посібник з будівництва дачного туалету
Короткий посібник з будівництва дачного туалету

Яму, як правило, можна вичистити звичайною лопатою. Все днище обов'язково максимально ретельно утрамбовується щебенем. Приблизно один раз на місяць необхідно обсипати подібну яму хлоркою. Для того щоб запобігти появі антисанітарії і поява мух.

Каркас

Каркас можна зробити зі звичайної деревини. Необхідно придбати брус 50/50 міліметрів, підставу роблять використовуючи брус, але трохи іншого розміру, а, точніше, 100 на 100 міліметрів. Спорудивши каркас, його необхідно максимально ретельно обшити дерев'яними дошками. Всі підстава обробляється спеціальними антисептичними засобами. Можна пофарбувати туалет вапном.

Короткий посібник з будівництва дачного туалету
Для утеплення конструкції використовуються дошки з зовнішньої сторони. Наступним кроком є монтаж даху. Всю верхню частину необхідно накрити шаром руберойду. Щоб закріпити руберойд використовують дерев'яні рейки, досить щільно прилягають між собою. Ззаду дерев'яної споруди необхідно облаштувати спеціальний дерев'яний люк, що веде прямо в яму, через люк зазвичай і відкачується вміст вигрібної ями.

Головне, враховувати деякі нюанси:

1.Санітарні норми.
2.Техніка безпеки.
3.Використання якісного матеріалу для облаштування дерев'яного каркаса.