Який паливний генератор електроенергії вибрати Кожен власник заміського будинку рано чи пізно приходить до розуміння оснащення свого житла додатковим джерелом електроживлення. Особливо це актуально в зонах з екстремальним кліматом, де досить часто трапляються пориви ліній подачі електрики, після чого може заблокуватися вся життєдіяльність вдома, адже переважна більшість побутових приладів мають електроживлення.

Якщо такі неприємності періодично зустрічаються, то найбільш зручним виходом є обзавестися резервним джерелом електроенергії – автономним паливним генератором.

Найбільш часто зустрічаються такі типи паливних генераторів:

1. Бензиновий. Один з найпопулярніших варіантів генератора, хоча й не самий економічний. Дуже добре в ситуаціях, коли необхідно забезпечити подачу електроенергії протягом нетривалого часу. Це може бути як тимчасова поломка основного електропостачання, або виїзд на природу – бензинові генератори компактні і легко перевозяться. До того ж, при використанні на природі, його можна завжди дозаправити ідентичним паливом бака автомобіля. В роботі не дуже галасливий агрегат, здатний функціонувати при різних температурах. Однак в якості постійного джерела енергії навряд чи підійде, так як споживає досить багато палива.

2. Дизельний. Більш економічний варіант, якщо порівнювати з бензиновим. Паливо для такого генератора більш дешеве і споживається в менших обсягах. Найчастіше дизельні генератори електроенергії виготовляють більш потужними, але для тривалого функціонування необхідно створювати значні запаси дизпалива.

Який паливний генератор електроенергії вибрати

3. Газовий. Більш економічний вид генератора, ніж два попередні, з причини дешевизни палива. Однак його актуально набувати у випадках, коли будинок має газове забезпечення, так як постійно купувати портативні газові балони – справа досить клопітка. До того ж, в такому разі доведеться приймати додаткові заходи безпеки, оснащуючи місце установки балонів. Як правило, газові генератори бувають в основний стаціонарного типу.

У будь-якому разі, всі паливні генератори можуть розглядатися, як страхувальний варіант на випадок пошкодження або відключення магістрального електропостачання, з економічних міркувань.