Як здійснюються перевезення за допомогою тралів У будівництві нерідко доводиться стикатися з транспортуванням вантажів, маса і габарити яких перевищують стандартні розміри. Так, tkbtg.ru вимагають спеціального устаткування і оснащення, і при автотранспортировках таких об'єктів часто застосовують спеціалізовані причепи, звані тралами.

Ця різновид обладнання використовується в поєднанні з потужними тягачами. Саму конструкцію відрізняють дуже висока міцність, здатна витримати масивний вантаж, низька посадка (в основному до 90 см), переслідує відразу кілька цілей. Невисока відкрита платформа значно полегшує вантаження і розвантаження об'єкта. Також дана висота дозволяє в більшості випадків безперешкодно проїжджати під мостами та лініями електропередач. Крім цього посадка забезпечує низький центр ваги і велику стійкість при маневрах на дорозі.

Основні характеристики тралів

Незважаючи на той факт, що конструкція такого обладнання практично незмінна, існує чимало різновидів подібних причепів. За вантажопідйомністю виділяють:

  • легкі (до 100 т);

  • середні (до 200 т);

  • ваговози (від 200 т).
  • Також трали можуть володіти різною кількістю колісних осей. Чим вище вантажопідйомність системи, тим їх більше. Також застосовується різне додаткове обладнання для полегшення навантаження (гідравліка, сходні).

    Такі головні особливості такого технічного оснащення. Це обладнання в основному знаходиться на озброєнні професійних вантажоперевізників, які самостійно проводять оцінку об'єкта транспортування, щоб максимально точно підібрати обладнання.