Види систем автоматичного поливу ділянки Існує кілька систем поливу ділянки. І найбільш простий пристрій для зрошення городу або саду - накопичує воду, яка краще всього розташовувати на сонячній стороні, щоб заощадити час на поливанні ділянки.

До того ж ви заощадите енергію на підігріві води, підігріваючи водозаборник і насичуючи його киснем.

Існує три види систем зрошення ділянки, і найважливішим відмінністю між ними є природно подача води:

  • краплинні;
  • краплинно-дощові;
  • капілярні.
  • Система крапельного поливу яку можна замовити тут oasishome.kiev.ua потроху і невеликими порціями направляє воду прямо до коріння рослин.

    Краплинно-дощова система поливає як дощик, тобто відбувається розпилення води над рослинами. Але пам'ятайте, що ця система застосовується не завжди, адже краплі потрапляють на листочки і діють як збільшувальне скло, що призведе до опіків рослин. Найбільш схильні до цього молоді чагарники і квіти.

    Капілярна система поливу ділянки користується багатьма перевагами. По-перше, відбувається економія води. По-друге, при такому поливі неможливий опік листя. По-третє, краплинна система сприятливо впливає на ріст рослин.

    Але не у всіх випадках потрібно використовувати прикореневе зрошування. Наприклад, поливаючи газон, краще вибрати розприскувач, тобто крапельно-дощову систему. Вода розпорошується по поверхні трави, тим самим забезпечуючи потрібну кількість вологи. Якщо ви будете використовувати розприскувач, то основну трубу можна покласти на землю або закопати. Сам процес розпилення води дуже рівномірний і здійснюється завдяки високому тиску в трубі. Підібравши правильну систему поливу, ви не тільки забезпечите рослини вологою, але і вбережете їх від опіків.