Сендвіч-панелі Сендвіч-панель – це тришарова конструкція, що складається з теплоізолюючого наповнювача, оточеного з двох сторін покривним шаром у вигляді ПВХ. Міцність панелей досягається завдяки своєрідним жолобках на внутрішньому шарі, завдяки яким підтримується процес склеювання і поліпшується адгезія.

При будівництві будівель, коли проводиться scobro.ru особливе значення надається не тільки надійністю, але і якості матеріалів, що використовуються під час установки конструкцій, адже матеріал повинен мати міцнісні характеристики, що задовольняють вимогам стандартів.

Сендвіч-панелі
Дуже часто сендвіч-панелі використовуються у віконному будівництві. З допомогою них встановлюють укоси і заповнюють фрагменти балконних дверей. Також, цей матеріал відмінно підійде для виправлення різних будівельних помилок.

Сендвіч-панелі забезпечують відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. До плюсів можна віднести високу вологостійкість, паронепроникність і стійкість до впливу сонячного випромінювання.

Завдяки широкому вибору кольорів можна легко підібрати потрібний варіант. Фактура поверхні також може бути найрізноманітніша. В якості шару утеплювача застосовуються різні матеріали. Найбільш популярні – пінополістирол і мінеральна вата. Пов'язано це з тим, що дані види утеплювачів не піддаються горінню і гниття, до того ж вони екологічно чисті.

Сендвіч-панелі поставляються у вигляді готових елементів. Будівлі з такого матеріалу виглядають сучасно і престижно.