Як усунути засмічення в раковині Кожен, напевно, стикався в побуті з тим, що раптом вода в раковині застоюється і перестає йти. Зазвичай це відбувається дуже недоречно і вимагає негайного вирішення проблеми.

Багато хто вважає, що якщо не зливати в раковину харчові відходи, то ніякої засмічення не страшний. Але часто затор в раковині має накопичувальний характер, тут збирається дрібне сміття, волосся і бруд, які сприяють утворенню твердої пробки.

Вона і заважає, в кінцевому рахунку, проходженню води. Якщо ви вирішили заново відремонтувати ванну і поміняти всю сантехніку, то для оформлення ванної зверніть увагу на такий оригінальний спосіб, як tagina-imola.ru вона виглядає набагато багатше і надає кімнаті особливий шик.

Але якщо ви вирішили не влаштовувати капітального ремонту, а усунути деякі неполадки, то потрібно розібратися чому виникають проблеми з сантехнікою і які помилки не слід робити. А поради фахівців допоможуть вирішити питання швидко і якісно.

Але ось кілька способів усунення засмічення в раковині і ванною. Перше і основне правило – це не допустити засмічення. Тут відмінно зарекомендували себе побутові засоби, справляються з чищенням труб. На жаль, вони можуть прибрати початкове забруднення, але не пробити грязьову пробку. Таку профілактику засмічення потрібно проводити хоча б один раз в місяць.

Як усунути засмічення в раковині
Найвідоміший і популярний засіб для усунення засмічення – це вантуз. Вантуз простий в устрої і являє собою дерев'яну ручку з гумової чашкою на кінці.

Для прочищення, чашечку потрібно прикласти до отвору раковини і щільно притиснувши, зробити кілька рухів вниз-вгору. При цьому виникає різниця тисків, і вся грязь виходить назовні.

Буває і так, що вантуз безсилий і вода після нього залишається на місці. Тоді, потрібно знайти під раковиною сифон і зняти його. Сифон – це вигнута частину зливної труби. Найчастіше сміття накопичується саме в ньому, і прочищення дає результат. Якщо цей спосіб не допоміг, то стане в нагоді спеціальний сантехнічний трос.

Це спіраль з дроту з ручкою на одному кінці і буром на іншому. Трос просувають в отвір раковини вкручивающими рухами до пробивання засмічення. Після цього трос викручують. Щоб не вдаватися до чищення труб, регулярно робіть профілактику засмічень. Це дозволить уникнути будь-яких несподіваних проблем зі зливом у ванній кімнаті.