Основні види автоматичних підйомних гаражних воріт Достоїнства гаражних автоматичних воріт підйомного типу, звичайно ж, повністю незаперечні, тому господарі гаражів сьогодні все частіше стали віддавати перевагу саме їм.

Так, перш за все, подібні конструкції відрізняються досить простою схемою установки, що дозволяє здійснювати їх монтаж в абсолютно будь-яких отворах.

Крім того, ворота такого типу також є дуже зручними і в плані експлуатації, так як вони абсолютно не потребують обов'язкової наявності додаткового простору перед гаражем. Даний плюс особливо добре зрозумілий власникам розпашних воріт, адже саме їм, перед тим як виїхати з гаража, часто досить довго доводиться боротися зі сніговими заметами.

Сьогодні існує кілька різних різновидів автоматичних підйомних воріт, а значить, перед тим як віддавати перевагу якомусь певному варіанту, бажано попередньо як можна докладніше ознайомитися з усіма особливостями кожного конкретного виду.

Автоматичні підйомні ворота з цільним полотном повністю

Основні види автоматичних підйомних гаражних воріт
Гаражні ворота, оснащені цільним підйомно-поворотним полотном, з-за своїх вельми серйозних конструктивних недоліків, сьогодні, як правило, не користуються особливо широкою популярністю. Мало того, що процес їх установки відрізняється підвищеною складністю, так ще й сам механізм в ході експлуатації у них досить часто виходить з ладу.


Підйомні ворота ролетні

Підйомне полотно у ворота ролетного типу зазвичай складається з величезного числа окремих вузьких панелей, дуже щільно скріплених між собою. Виготовляються панелі найчастіше з металу, тому такі ворота є відносно дешевими. В процесі відкривання подібних підйомних воріт, що складається з панелей полотно накручується на спеціальний барабан і, тим самим, піднімається вгору.

Автоматичні секційні ворота

Основні види автоматичних підйомних гаражних воріт
Дана різновид підйомних воріт відрізняється самими оптимальними експлуатаційними властивостями, тому, навіть незважаючи на свою досить солідну вартість, вони у власників гаражів сьогодні користуються досить високою популярністю. Конструкція такого секційного полотна зазвичай складається з декількох герметично сполучених окремих металевих секцій, виготовлених з досить міцного металу з особливим антикорозійним покриттям.

Робота таких секційних воріт здійснюється за наступним принципом: після надходження сигналу відбувається запуск електроприводу та секції, за спеціальним боковим направляючим, починають дуже плавно підніматися вгору, поступово переходячи з вертикальної позиції в горизонтальну.