Вибираємо меблі для ванної кімнати

В суєті повсякденних справ, коли темп життя явно зашкалює, хочеться мати в своєму будинку тихий і затишний куточок, в якому можна набратися сил і енергії.

Ним може стати ванна кімната. Часто настрій членів сім'ї залежить від її дизайну, тому до підбору меблів для цієї кімнати слід ставитися дуже уважно. В першу чергу необхідно враховувати, що це приміщення відрізняється високим рівнем вологості.


Оцінюємо якість

Кожен виробник запевняє, що його продукція відповідає стандартам якості, проте не завжди характеристики меблів відповідають опису. Тому фахівці виділяють кілька методів перевірки товару перед покупкою:


  • зверніть увагу, як рівно лежить фарба;

  • оцініть міцність і якість фурнітури і інших деталей (гачки, ручки, ніжки, навіси тощо). Вони повинні бути виконані з якісного металу. Такі деталі набагато довше збережуть привабливий зовнішній вигляд на відміну від позолочених і пластмасових;

  • перевірте, чи немає на раковині відколів і тріщин. При постукуванні по ній вона повинна видавати характерний дзвін, який свідчить про цілісність виробу і його якості.

Що вибрати?

Сучасна sangold.ru і інших виробників, як правило, включає в себе оригінальні дзеркала, зручні шафки, підлогові тумби, красиві раковини. Оскільки стіна буде эксплуатирован при високих показниках вологості, перед його придбанням потрібно переконатися в міцності. Підбір складових елементів залежить від таких факторів, як розмір ванної кімнати, кількість членів сім'ї, особисті побажання.

Якщо у ванній передбачені підлоги з підігрівом, слід віддати перевагу підлоговим видами тумб та шафок з ніжками. Якщо приміщення відрізняється невеликою площею, ідеальним варіантом вважається тумбочка для раковини з подвійними дверцятами. Зверніть увагу на можливість регулювання рівня поличок. У цьому випадку господиня зможе розмістити на них різні аксесуари.

Коли ванна маленька, а сім'я велика, відмінним варіантом стає sangold.ru. Тумби цієї фірми відрізняються компактними, але дуже місткими ящиками. Якщо необхідно додатково заощадити простір, варто вибрати зручні підвісні шафки.

Інша справа, коли розміри ванної кімнати великі. У цьому випадку господарю надається можливість величезного вибору всіляких пеналів, шаф і навіть комплексів меблів.

Приклавши до оформлення ванної кімнати свої знання, досвід, фантазію, ви отримаєте гідну винагороду за ваші труди, створивши ще один затишний куточок у своєму домі!