Мінеральна вата і пінопластові плити. Що краще використовувати під штукатурку Зазвичай, коли у людини виникає бажання зекономити кошти на оплаті за опалення, він нерідко починає замислюватися про утеплення свого будинку. Якщо необхідно провести утеплення будівлі, варто спочатку розуміти складність виконання даної роботи.

Детальніше: Мінеральна вата і пінопластові плити. Що краще використовувати під штукатурку

Загальний опис силікатної цегли Силікатна цегла є чистим і безпечним матеріалом. Завдяки цій особливості, а також високої міцності, привабливому зовнішньому вигляду і невеликою ціною його досить широко застосовують в будівельній сфері.

Детальніше: Загальний опис силікатної цегли

Облицювання цеглою чим вона хороша і в чому її особливості Рано чи пізно кожен домовласник повинен замислитися, чим же йому облицьовувати свій затишний новенький будинок? Дуже поширена облицювання цеглою, і це не дивно, адже вона приваблює своєю солідністю, значністю.

Детальніше: Облицювання цеглою чим вона хороша і в чому її особливості

Де застосовується малярна сітка
У будівельних магазинах малярна сітка представлена в широкому асортименті видів і розмірів: це можуть бути рулони метрової ширини, або вузькі котушки. Розмір осередків також може різниться - від 2 мм і вище.

Детальніше: Де застосовується малярна сітка

Інші види страхування нерухомості Крім популярних видів страхування страхові компанії, такі як Росгосстрах пропонують і ряд інших послуг та видів страхування. Наприклад, страхування ризику, що виникає при купівлі нерухомості, особливо вже була у використанні.

Детальніше: Інші види страхування нерухомості

Характеристики плитного фундаменту Фундамент з цільної плити є досить популярним видом підстави: з причини своєї структурної жорсткості ніякі переміщення грунту йому не страшні. Його ще називають плаваючим фундаментом, адже коли трапляється рух грунтів, фундамент рухається разом з ними.

Детальніше: Характеристики плитного фундаменту

Правильний підхід до процесу облаштування сходів З'єднує різні яруси в багатоповерховому будинку сходи, звичайно ж, повинна не тільки відрізнятися своєю практичністю, але ще і чудово гармоніювати з навколишнім декором.

Детальніше: Правильний підхід до процесу облаштування сходів

Технологія пристрою цегляного ганку Довговічність будь-якого цегляного ганку часто буває нетривалою, чотири-п'ять років і його окремі елементи приходять в непридатність. Розуміння того, що дотримання важливих правил при його будівництві, що стосуються вимог по глибині закладення і гідроізоляції, приходить як раз після закінчення цього строку.

Детальніше: Технологія пристрою цегляного ганку

Панелі МДФ де і як використовувати Останнім часом дуже часто при обробці внутрішніх приміщень використовують панелі МДФ. Цей вид матеріалу екологічно чистий, зносостійкий, простий у догляді і має невисоку вартість.

Детальніше: Панелі МДФ де і як використовувати

Чому забруднюється вода в колодязі Якщо на присадибній ділянці немає центрального водопостачання, вся його життєдіяльність залежить від колодязя, що поставляє не тільки питну воду для господарів дачі і домашніх тварин, але і виступаючи джерелом вологи для всієї дачної рослинності.

Детальніше: Чому забруднюється вода в колодязі